petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 Aylık Kuşum Uçabiliyor Ama Yürüyemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanustunbas tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    Bugün böyle bir sorun fark ettim, uçmasında, yem yemesinde, ötmesinde hiçbir problem yok ama ayaklarına basamıyor, yürüyemiyor, tünekte durabiliyor ama yerde kesinlikle yürüyemiyor. Diğer durumları normal. Ne olabilir sizce sorun ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:53 -->-> Daha önceki mesaj 03:28 --

arkadaşlar bu mesajı yazdığımda saat 4tü saat 7 oldu kuşun başını bekledim hiçbir kötüye gidiş yok. Dışarı çıkarttım gayet iyi yükseliyor, uçuyor, konuyor, dışarıdaki kuşların seslerine cevap veriyor, yem yiyor su içiyor. sağlıklı bir kuştan hiçbir farkı yok yani yürüyememesi haricinde. ayakları da ilk yazdığım ana göre biraz iyi basıyor gibi ama hala yürüyemiyor gagasından destek almadan. Neden böyle oldu bu kuş ? hiç sağlıksız gözükmüyor. Çok ilginç.

Sayfayı Paylaş