Karadeniz Pet

2 aylık muhabbet tüy dokuyor

Boncuk

Paylaşımcı Üye
2 aylık muhabbetim tüy döküyor.biraz stresli elimi uzatınca ısırmaya falan çalışıyor daha önce yapmıyordu.tüy döküyor diyemi böyle.tüy dökümü ne kadar sürer ve ne yapmalıyım.

ek soru:birde bu tüy dökümünü bir yerde karın ağrısı diye duydum bu nedemek ishal yaparmı?

Son düzenleme:
Vitamin desteğiyle hızlı bir şekilde tüyden çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu dönemde kuşlar stresli olur fazla ilgilenmemek gerekiyor ve kafasına dokunmayın

tüy dökümü kuşu ishal yapabilirmi? aşağı yukarı ne zaman sürer bu durum bittiğini nasıl anlarım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

yokmu yardım edecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

güncelllll

kafes altına tuy duşmuyorsa bıtmış demektir :) kızıstırıcı yemler ballı krakkerler vermeyın sadece sade yem verıyorum ben

B vitamini ver gün aşırı suyuna (yarım dolu standart suluğa 3-4 damla kuşunun yaşına göre)
ishal olabilir dolaylı olarak tüy dökümü sebebi olabilir strese girdiği için tüy dökümünde ishali tetiklemiş olabilir dediğim gibi vitaminini suyundan eksik etmeyin ve kafese en sevdiği tüneğine yakın başını kaşıyabileceği bi dalı dikleme yerleştirin

Geri