petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 aylık nazlı yavru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ustalar ve arkadaşalar ben bi cift çekoslavak besliyorum ilk kuluckasında 4 yumurta yaptı 1 yavru cıktı 3 boş ama bu yavru iki aylık oldu ama ayırdıgım zaman kendi başına yem yemiyor kendini kafese vuruyor yemini döküyor büyük kafese koyunca aynı sorun devam ediyor diğer kuşlarla anaşamıyor çiftimin altında 3 yumurta var ve yavruyu çiftin yanına koyunca kendisi yem yiyor ama yumurta kırma tehlikesi var çiftde yavruyu istemiyo bana bi çözüm :confused:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kafes tabanında varsa ızgarayı al, kendi başına kalsın. dökse de dökmese de alışacak.
    Belki anne babalarının olduğu kafesle yan yana koyabilirsin. Bir dene istersen..

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    öneriniz için teşekkür ederim LEVENT bey hemen uygulamaya geçecegim

Sayfayı Paylaş