petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 aylık yavru Hollanda cinsi muhabbet kuşum görüşe ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan YILDIZ tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan YILDIZ

3 gün önce kuşumu aldım. İlk geldiği gün inanılmaz sakindi ama biraz ürkekti. 2. Gün kafesin kapısını açtım ilk uçuşlarında zorlandı tutunacak yer aradı fln bir kere yere düştü. Bugün ise bize bayağı alıştı evde rahat rahat uçuyor. Benim sorum şu ben eve gelene kadar inanılmaz hareketli oluyormuş kafesten çıkmak istiyormuş ben eve gelince aynen hareketli ama kafesin kapısını açtığımda dışarıya çıkıyor 2-3 tür attıktan sonra bir yere konuyor veyahut kafesine girip uyuyor. Normal mi? Çok uyuyor kafeste, koltuk üstünde, dolap üstünde, tablo üstünde uyuyor hiç yer seçmiyor :) ayrıca iri ve şişman 20 dakika durmadan yem yediğini gördüm bugün

#1 Hakan YILDIZ, 25 Mart 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mart 2013
  2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    MaşAllah yesinler aman iştahları yerinde olsun :) kum alın da öğütmesi kolay olsun tombalağın :)
    Uyuması doğal hem yavru olduğu için hem de siz akşam geliyorsanız yine uyku moduna geçiyor olabilir :)

3. Hakan YILDIZ

Çok tombiş :) uyurken kuş sesi duysa hemen uyanıyor :) bugün kafes içinde çok oyun oynadığınıda gördüm takla bile attı :)

4. Umutcan AĞLAR

Ne güzel oyuncu bi kuşa sahipsiniz :)

5. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    MaşAllah hayırlısı olsun :)

6. Sehimerdan KARA

Maşallah iyi kuşunuz var anlattıgınıza göre kendinize daha çok alıştırmaya çalışın gelince hergün en az 15 dakika oynayın o zaman daha çok alışacaktır...

7. Hakan YILDIZ

Ne 15 dakikası evde 4 kişiyiz kişi başı en az 30 dakika onunla ilgileniyoruz. Bazen göğüsümüze omzumuza alıyoruz elimize alıyoruz parmak oyunu yapıyorum ve bol bol konuşuyoruz onunla :) böyle sevimli uysal tombiş kuş ilgilenilmez mi :) akşam 15 dakika yediği yemlerin kabuklarını ayıkladım suyunu değiştirdim tek eksiği banyosu onuda şimdilik yapamıyoruz yer itibari ile etrafı ıslatmasından korktuğumdan :)

8. Engin DERİM

Maşallah güle güle besleyin.

9. Hakan YILDIZ

Kuşumun fotoğraflarını yüklüyüm :) cinsi hakkında görüşlerinizi bekliyorum İngiliz kırığı veya Hollanda dediler kararsız kaldım not: tüneki değiştirdim şuan tahta tünek bulunmakta. [​IMG][​IMG][​IMG]

#9 Hakan YILDIZ, 26 Mart 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mart 2013
  10. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Bana İngiliz kırığı gibi geldi.

11. Hakan YILDIZ

İngiliz kırığı imiş. Doğru. Bana yanlış bilgi vermişler.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. hollanda muhabbet kuşu

,
  2. yavru hollanda muhabbet kuşu fiyatları