Karadeniz Pet

2 ayrı kafeste yanyana kuş bakılırmı? yardım..

iviv

Yeni Üye
Arkadaşlar bir tane erkek muhabbet kuşu aldım yanına ayrı kafeste rahat olması için bir tane daha muhabbet kuşu almak istiyorum.Kuşları çıkartıgımda kavga etmemeleri için erkekmi dişimi almamı tavsiye edersiniz ??

Ayrıca kuşları çiftleştirme gibi niyetim yok .

Kavga edip edmeyeceklerinin garantisi yok.
Kavga ederlerse ayrı ayrı salarsınız dışarı.

Peki erkekmi alayım dişimi hangisini tavsiye edersiniz birde ayrı ayrı kafese koymayımı yoksa bi kafese koymayımı önerirsiniz

Son düzenleme:
ayri kafeslerde nedn besleyeceksinki bir arada besle ikiside mutlu olsun bari

Peki erkekmi alayım dişimi hangisini tavsiye edersiniz birde ayrı ayrı kafese koymayımı yoksa bi kafese koymayımı önerirsiniz

Bence dişi alıp eşleştirmelisin. Çiftleşme istekleri olduklarında agresif ve huysuz olabilirler bu şekilde onlara da eziyet etmemiş olursunuz.

ayri kafeslerde nedn besleyeceksinki bir arada besle ikiside mutlu olsun bari

Kafes büyük olmadığı için eziyet olmasın kuşlara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Bence dişi alıp eşleştirmelisin. Çiftleşme istekleri olduklarında agresif ve huysuz olabilirler bu şekilde onlara da eziyet etmemiş olursunuz.

Şimdi bende erkek kuş varya yanına dişimi almam lazım agresif olmamaları için anlamadım tam dediğini.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

Son düzenleme:
Yeni kafesi iki kuşun rahat edeceği gibi al. Aynen yanına dişi alırsan daha iyi olur.

Kafes büyük olmadığı için eziyet olmasın kuşlara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:21 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Şimdi bende erkek kuş varya yanına dişimi almam lazım agresif olmamaları için anlamadım tam dediğini.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:21 --

o zmn ya tek kus al yada kafesi buyut

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar sağolasınız

Geri