Karadeniz Pet

2. bekleniyor :)

Gökhan Naçar

Paylaşımcı Üye
Yumurtamızın devamı gelecekmi bakalım 2. yumurtanın bu gece veya yarın sabah gelmesi lazım :)

İns.gelir bende bekliyorum 2.yi

Benimkisi salı gecesi 3:30 gibi oldu acaba illa 48 saatmı yoksa daha fazla veya az bi zamandada gelebilirmi ? :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

inşallah gelir ikimizin bebeleride yanlız benım bu seferkı ılk yumurta biraz ufak geldi gözüme

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:02 --

birde anne cıkar cıkmaz çiftleşiyolar tekrardan bı sıkıntı olmaz ıns :S

evet :D yumurtanın sabahı tekrar çiftleştiler ve erkek her yuvadan çıktıgında yakasına yapışıyo

ne çabuk yahu senınkı çift çiftmi bırakıyor :D benımle aynı günmüydü senın ılk yumurta veya yumurtaların arası ne kadar sende

ben hergün kontrol etmiorum da max 2 güne bir yumurtluor bgun 5 olmuş :D

benimkilerin ilk kuluçkası ilk yumurta 9 günlük bakalım boş çıkar byük ihtimalle de öteki yumurtalar belki doludur.

мαѕαℓℓαн ¢σк gυzєℓℓєя

kutuyu kontrol ettim yumurta gelmemiş kusun poposunu kontrol ettim yumurta poposunda muhtemelen cıkarır yarın sabaha kadar :)

Hey maşallah :) bizimkilerde tık yok anne ile babanın resimleri yok mu onları da görmek isteriz :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

benim kuşlarımında yumurtası bugün 2 olmuş :) ancak ne zaman olduğunu saatine kadar nasıl biliyorsunuz ilginç :)

kaç günde bir yumurta bıraktı yumurtalar aynı düzende aynı aralıklarlamı geldi

Geri