petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 cifk kus

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aloneagle06 tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. aloneagle06

Öncelıkler merhaba

Suan elımde 2 cıft muhabbet kusu var ve ayrı kafeslerdelerde cıft olarak duruyor. Fakat es tutmadılar. Benım sormak ıstedıgım soru daha buyuk bır kafes alıp 2 cıfttıde aynı kafese koysam ıkı tane yavruluk taksam aralarında kavga ederlermı herhangı bır sorun olur.

2. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba aynı benım yasadıgım olayı yasadın sana sole tavsıyede bulunayım bır arkadas yardımcı oldu saolsun.

ben çifthane aldım ortadan ikiye boldum ve dişileri bir yere erkekleri bir yere koydum ama ortadaki bölme kafes telinden di yani birbirlerini görüyorlardı. bana 1 2 hafta ayrı kalsınlar dedi.
    1. hafta sonucu bir dişi ile bir erkekbirbirine kur yapmaya başladı tünekte oyun oynadılar en son bir baktım birbirinin kafalarına ulaşmaya çalışıyorlar gagalarıyla dedim bu ikisi eş oldu ve ayırdım diğer bölmeyede diğer çiftimi koydum ve dünde aradaki bölmeyi tahta ile kapattım birbirini görmemeleri gerekirmiş eşler

3. aloneagle06

guzel fıkır bende deneyım aynısını
    tesekkurler

4. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş