petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 çift kuşum var yardım edin!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan YILDIZ tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan YILDIZ

Arkadaşlar bnim evimde 2 çift kuşum var ayrı kafeslerde idi ama kafesleri yan yana duruyordu size şöyle açıklayayım tm 1 çift kuşum anlaşıp öpüşürken diğerleri bağırıyor ve anlaşmalarını bozuyor aynı şey diğer çift içinde geçerli ne yapmalıyım :)

2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    aralarina mesefa koy birbirlerini görmesinler mümkünse

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    görmesinler ama seslerinden bişey olmaz

4. Furkan YILDIZ

aralarına koydum fakat bazen çok çirkin ötüyorlar buda diğerleri tam öpüşürken oluyor ve onlarda buna katılıyor ve sonda kavga ediyorlar 2 çiftde

5. tttttt

tttttt Guest

Hiç bir şey yapmanıza gerek yok.Bu kuşlar birbirlerinin sesinden etkilenirler ve üreme iç güdüleri artar.
    Aynı ortamda 2 çift bulunması 1 çift bulunmasından üretim için çok daha iyidir.

Sayfayı Paylaş