Karadeniz Pet

2 çift sordum fiyatı uygun mu ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Kuşlar 120 tl ye pahalı olabilir ama yavru alınmış garanti kuşlarsa bir şey diyemem. Çünkü petshoptan vs alınan kuşlardan yüzde kaçı eş tutuyor ayrı ayrı 40 ar liradan 80 e aldın diyelim bi takım yaptın bakalım yavru alabilecek misin?? Bence bizim forumumuz da garanti olabilecek kişiler var onların çftlerinden sahiplen

bu gün verdım 3 yumurtası olan ve 3 de dolu bir takım yazdıgın fıyatlar yumurtasız takım ıcın normal :)
keske bu gun benı arasaydın pendık deyım bende :)

Göztepe 1925 inde dediği gibi
yumurta garantisi diye bişey yok
Kuşa sen bakarsın yumurtlar
nen bakarım yumurtlamaz
odada bakarsın yumurtlar
salonda yumurtlamaz
o iş % 60 kuşa % 40 bakıma
bağlı

bu gün verdım 3 yumurtası olan ve 3 de dolu bir takım yazdıgın fıyatlar yumurtasız takım ıcın normal :)
keske bu gun benı arasaydın pendık deyım bende :)

Bir takımınız daha yok mu ya ? Ben aralık 20 sine kadar beklerim ? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Göztepe 1925 inde dediği gibi
yumurta garantisi diye bişey yok
Kuşa sen bakarsın yumurtlar
nen bakarım yumurtlamaz
odada bakarsın yumurtlar
salonda yumurtlamaz
o iş % 60 kuşa % 40 bakıma
bağlı

Bakımı %100 bende hassasım o konuda pırıl pırıldı diğer kuşların her hafta 1 gün mama hazırlardım suyu bitmesede yenilerdim vitamini bit spreyi hep hazırdı. Ama salon veya odada bakmıcam çatıda sessiz bir ortamda bakıcam biraz soğuk olucak ama bilgi aldım sorun olmıcakmış.

3 gun once eş tutumuş bır takım kuşum var ama daha yumurta yok eger 20 sıne kadar yumurtlarlarsa konuşuruz :)

Garanti eş tuttularsa ben talibim beklerim 20 sine kadar :D fiyatı ne kadar düşüyosun abi ? 17 yaşındayım öğrenciyim stajyer maaşım var uygun bi fiyat olursa :))

garanti eşler ama kuş bu bakarsın 1 haftaya yavrular bakarsın 1 ay a bakarsın 3 ay a yumurtlamadan garntı demem ben :) sen yıne bak etrafına ben aklının bır kösesınde olayım :)

garanti eşler ama kuş bu bakarsın 1 haftaya yavrular bakarsın 1 ay a bakarsın 3 ay a yumurtlamadan garntı demem ben :) sen yıne bak etrafına ben aklının bır kösesınde olayım :)

Benim için güven önemli diğer mesajlara bakarsın abi :) yani petshop daki adamlara güvenmiyorum çok yaşlı yumurtlamıcak kuşları satabiliyolarmış sen anladığım kadarıyla güvenilirsin abi forumda olduğuna gore :) telefonu aldım abi ben seni ara ara arasam rahatsız etmiş olmam dimi ? :)

pahalı bence bizim burada tanesi 25 tl hadi 30 olsun 60 lira bişey

muhabbet kuşu yetişkin en fazla 35 tl zaten sen ne alırosn :D

kuşuna göre para değişir.

Yumurta garanti diye bişey olmaz.
Kus yerini sevmez bakımı olmaz. O zaman yumurtlamaz.
Senin aklına yatmasi lazım almak icin.
Mavililerin dişisi pek iyi değil.

arkadaşım kuşların 4' te yerli takım ederleri 180 veya 200 enfazla fazla verme

100 TL ' yede bulursun . Bir bak köşelerine falan temizmi , kuşlar fazla kaşınıyormu :D Uygun fiyat bence burda tanesini 60 TL den satıyorlar yetişkinleri .

Aynen bende param boşa gitmesin diye uğraşıyorum :s ama bu fotoğraftaki kuşların sahibi çok iddaalı konusuyor ama bana güven vermedi . mecburen guvendigim bir petshoptan 180 TL lik çifti alıcam .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

Çatıda bakıcam daha önce eğitim yaptım kuşa ama hiç yumurta almamıştım şimdi zaten yumurta hevesi için alıcam ve büyütmeyi düşünücem .

Kardesim 180 TL iki kuş için çok bence kuşlar iyimi nasıl bilmiyorum ama eğer resmini çekme imkânın varsa buraya koy en azından ustalar bir fikir verir birde söyle birşey söyliyim kafesin falan varmı bilmiyorum ama madem 180 TL yi gözden çıkardın bi tane salma kafes al 2 dişi 2 erkek olarak 4 de yavru al kendin büyüt zamanla illaki eş tutar bir çifti biraz uzun olur süreç ama en azindan yavru alma yüzdesi yuksek olur diye düşünüyorum kizaten o 180 TL ilk çifti eve getirdiğini gibi yavru alacaginin bi garantisi yok

Geri