Karadeniz Pet

2 dişi 1 erkek kuşum var, hangisi çift yapayim? sizce

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar form'da daha önce kuşlarimin resimlerini sizle paylaştim, şu anki çiftim sari ve mavi olanlar yani 3 aydir birlikteler folluk var ama sari diside hic hayat yok, yeni aldigim kuşum hasta idi çok şükür ishal ilk güne gore iyi, acaba yeni disiyi biraz daha toparlamasi icin bekleteyim mi? Yoksa erkek ile ayni kafese mi? Atayim veya cifthane de 3 u birden mi? Olsun yardimlariniz yorumları niz icin tskler
bu yeni dişi tedavi devam ediyor
b4N9Bj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

DknGDm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

AYBGOz.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Bu çift halinde olan dişim ama erkek ile çok sıkı fıkı degiller bu son 2 gun kavga ediyorlar
b4N990.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

Bu da erkeğim sizce kizismasi nasil?
JEPWNE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Günceldirrrrrrrrrrrr

İlk resimdeki ve son resimdeki erkek kızışmış gibi geldi bana, tabi tecrübeli arkadaşlar daha net cevap verecektir ama birde şu var erkek kuşunuz hangisi ile ilgileniyor?

Ilk resim erkek mi?dediniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Pardon,sarı ile mavi aynı kafesteler,ilk resimdeki kuşu yeni aldım ishali yeni yeni toparlıyor,ayrı bir kafeste şu an

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Güncel yorumlarınız lütfen ustalardan rica ediyorum

Murat ağabeyiye katılıyorum Cihan Bey

Tşk Murat bey kavga etmezler inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:53 --

Yusuf kardeşim tüyde olması Erkeğin sorun mu?yaratır

Tüyde olduğu zaman eş değillerse erkekte isteksizlikler olabilir bence birleştirmeyin şuan erkek tüyünü tamamlasın hem hasta kuşunuzda iyileşir ondan sonra da toplu bi çifthaneye koyarsınız

Çok güzel yaklaştın kardeşim biraz daha sabır diyeyim o zaman hasta kuşu nasıl buldun?bu arada dışkı çok şükür normale Dönüyor ama ben pazar Gününe kadar ağızdan ilaç devam edeceğim ele alırken çok zorlanıyorum,kuşum çok çırpınıyor

İlk fotoğrafa göre yorum yaparsak gayet düzelmiş görünüyor inşaallah daha da düzelecektir. Ben bu kuştan ümitliyim.. Maşaallah hepsine tekrardan

Tşkler kardeş eksik olma çok desteğini gördüm,bende senin gibi ümitliyim,benden de senin kuşlara maşallah

Geri