petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 dişi 1 erkek kuşum var, hangisi çift yapayim? sizce

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar form'da daha önce kuşlarimin resimlerini sizle paylaştim, şu anki çiftim sari ve mavi olanlar yani 3 aydir birlikteler folluk var ama sari diside hic hayat yok, yeni aldigim kuşum hasta idi çok şükür ishal ilk güne gore iyi, acaba yeni disiyi biraz daha toparlamasi icin bekleteyim mi? Yoksa erkek ile ayni kafese mi? Atayim veya cifthane de 3 u birden mi? Olsun yardimlariniz yorumları niz icin tskler
    bu yeni dişi tedavi devam ediyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Bu çift halinde olan dişim ama erkek ile çok sıkı fıkı degiller bu son 2 gun kavga ediyorlar[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

Bu da erkeğim sizce kizismasi nasil?[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Günceldirrrrrrrrrrrr

2. A.Bozoğlu

A.Bozoğlu Member

Beğenileri:
    0
    İlk resimdeki ve son resimdeki erkek kızışmış gibi geldi bana, tabi tecrübeli arkadaşlar daha net cevap verecektir ama birde şu var erkek kuşunuz hangisi ile ilgileniyor?

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Ilk resim erkek mi?dediniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Pardon,sarı ile mavi aynı kafesteler,ilk resimdeki kuşu yeni aldım ishali yeni yeni toparlıyor,ayrı bir kafeste şu an

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Güncel yorumlarınız lütfen ustalardan rica ediyorum

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    en altdakı kızgın ama oda tüyde o yuzden at 3 aynı salmaya bekle kımi secerse erkek onunla cıftleştır

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Murat ağabeyiye katılıyorum Cihan Bey

6. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşk Murat bey kavga etmezler inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:53 --

Yusuf kardeşim tüyde olması Erkeğin sorun mu?yaratır

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tüyde olduğu zaman eş değillerse erkekte isteksizlikler olabilir bence birleştirmeyin şuan erkek tüyünü tamamlasın hem hasta kuşunuzda iyileşir ondan sonra da toplu bi çifthaneye koyarsınız

8. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Çok güzel yaklaştın kardeşim biraz daha sabır diyeyim o zaman hasta kuşu nasıl buldun?bu arada dışkı çok şükür normale Dönüyor ama ben pazar Gününe kadar ağızdan ilaç devam edeceğim ele alırken çok zorlanıyorum,kuşum çok çırpınıyor

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İlk fotoğrafa göre yorum yaparsak gayet düzelmiş görünüyor inşaallah daha da düzelecektir. Ben bu kuştan ümitliyim.. Maşaallah hepsine tekrardan

10. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşkler kardeş eksik olma çok desteğini gördüm,bende senin gibi ümitliyim,benden de senin kuşlara maşallah

Sayfayı Paylaş