petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 dişi 1 erkek muhabbet kuşu aynı kafeste olur mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve furkan taha tarafından 18 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. furkan taha

Beğenileri:
    0
    Uzun zamandır beslediğim çiftimin ikisininde dişi olduğunu öğrendim.Şu anda kuşlarımdan birisi kızışmış diğeri kızışmak üzere. kafesim büyük olduğu için 1 erkek kuş alsam ve bir yuvalık taksam bir problem olur mu? Sizce ne yapmalıyım?

2. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    88
    İlk başlarda sorun olacağını sanmıyorum tabi kafes dediğiniz gibi büyükse ancak erkek içlerinden bir dişi ile eş tutunca diğer dişiyi ayırmanız lazım

3. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Bununla ilgili çok tartışmalar yaşandı.Bazılarında olumlu sonuç aldılar fakat yine de çok güvenli değil.Dişilerden birinin diğeri tarafından öldürülme veya kıskançlıktan erkeği öldürmeleri gibi sonuçlarla karşılaşılabilir.O yüzden tavsiye etmem ben şahsen.Dişilerden birini değişin veya dişilerden birini ayırıp diğerinin yanına erkek koyun.

Sayfayı Paylaş