Karadeniz Pet

2 disi 1 erkek

Mezensim88

Yeni Üye
Arkadaslar daha once de soylemistm damizlik kus almistim aldgim kisi 10 gune kadar yumurtlarlar dedi ama disi hala alisamadi galiba otmuyor bile hareket yok hic.kendi besledigim 8 aylik ciftimde de disi kizismaya basladi.hervyeri kemiriyor yemleri asagiya atiyor ama onunda erkenginde hayir yok ..simdi ben kendi disimi aldigim damizliklarin icine koysam olur mu? 1 erkek ayni kafeste 2 tane disiyle yasayabilir mi ?

Bunlar damizlik olan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Bu da benim disi

Almis oldugunuz disi kafes tellerinde hic durgun gorunmuyor

O korkudan kacti yoksa normalde oyle degil :)) hic sesi cikmiyor bir kosede oturyor :)

Erkek cok sakin gorunuyor :) es tutmus olarak mi aldiniz

İnsallah sabredin hemen alismalarini beklemeyin 8 aylik ciftin disisi kizistiysa erkek daha kizismis olmasi gerek aslinda erkekler daha hevesli olurlar :)

Oglumuz da bu :) damizliklarin icine koymayim mi yani? Belki onun erkegi ile ciflesirdi?

Kardeşim muhabbet kuşlarının erkekleri kanarya türleri gibi 3 dişiyle çiftleşme yapamazlar.
Muhabbet kuşları tek eşli olmalı.Çünkü baba tüm aileyi besleyen ve öğretendir.Yani ikisinin birden kuluçkaya yattığını düşün :).Bir ona bir ona gidecek baba yorulup hasta düşer ve ölüm gerçekleşir.Sonrada siz çabalarsınız o yüzden hiç kendinizi riske atmayın.

Son düzenleme:
1 hafta dedigin nedir ki daha kafesini taniyamamistir hayvan ayrica bana sorarsan o aldigin yer neresiyse ordan guvenip alisveris etme. 1 haftada yumurtlar diye bir sey yok. Çiftleşse 1 haftada zor yumurtlar ki bunun alisma suresi cift tutarsa kur süresi yuvaya giris çıkış.. Yani bu isler belli olmaz. Kuslarina biraz zaman ver rahatsiz etme hayirli olsun. Kuslarin da cok guzel

Geri