Karadeniz Pet

2 erkek birbirin timar eder mi?

Yedili

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar. Yaklasik 1 ay once 1 erkek muhabbet kusu aldim. Bikac gun oncede bir arkadasim memleketine gidecegi icin erkek muhabbert kusunu bana verdi. Bende benim kafese attim. Ilk once birbirlerini tanimaya basladilar ve daha sonra birbirleriyle opusmeye ve birbirlerini kasimaya basladilar. Acaba kuslardan biri disi mi? Iki erkek kus birbirlerine boyle yaklasir mi? Yardimci olursaniz sevinirim.

Sadece disi ile opusmez kuslar bazen sevdigi arkadaslarininda agzina yem kusarlar. Ceresi mor (genc) veya lacivert( yetiskin ) ise erkek. Krem rengi (genc) veya kahverengi (yetiskindir) ise dişidir. Resim koyarsaniz daha iyi yardimci olabilirim.

Eklenti yukleme yetkim yokmus o yuzden foto atamiyorum. Ama birinin ceresi digerine gore daha koyu

Kahverengiyemi yakin lacivertemi yakin cereleri

Yesil kus loyu ve mor o erkek onda sknti yok. Ama benim mavi kusumunki acik mavi ceresi var. Bve timar eden de benim mavi kusum

buyuk ihtimal erkek.

arkadaşlar resim yükleyebilirsenız cınsıyetlerıne baksınlar.
iki erkekte birbirlerını kasır hatta bırbırlerıne kur yapabılırler :)

Hızlıresim. Coma fotoğraf yükleyin ve bizimle paylaşın erkeklerde birbirine kur yapar

Ikiside kesinlikle erkek ayrica mavi beyaz olan daha genc basindaki cizgilerden anlayabilirsin.

Son düzenleme:
durum anlattığınız gibiyse birer dişi alın.

Geri