petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2. Eş anlaşıcak galiba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bildiginiz gibi şakir'e pazartesi günü eş aldım ama anlaşamadılar şakir çok istekliydi ama dişi asla yanına yanaştırmıyodu öyleki şakir tüneğe konamıcak duruma geldi korkudan bende bugün dayanamadım daha fazla şakir ve eşini petshop a götürdüm dişi yi verdim şakiride dişilerin arasına saldım 5 dakika bekledim yanaşır gibi oldular başka bi kuşla bende onu aldım şuan iyi gibiler yanyana duruyolar ve yem kusuyolar ara ara iyi birşey diye biliyorum :) video da son saniyelere dikkat kusarken aşkım diyo kuşa :D

ikinci eş - YouTube

2. YASİN AY

YASİN AY Guest

şakir kızı tavlamak için bin takla atıyor resmen bu erkekler hayvanlarda bile aynı :D

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    şakir diğerini tavlamak içinde çok uğraştı ama yüz vermedi bende sen misin şakire yamuk yapan dedim verdim geri :D

4. BARAN

BARAN Guest

şakir gibi bi dişi bulursan muhabbet kuşu üretimine geçersin :) Bu arada yeni dişi hayırlı olsun ...

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    teşekkürler baran inşallah hayırlı olur bu :) yuvalığı pazartesi takıcam dişiye kızışmış diyo herkes

Sayfayı Paylaş