Karadeniz Pet

2 Farklı Kafes Arasında Kaldım

• Konbuyu başlatan 3.mevki
  • Başlangıç tarihi
3

3.mevki

Guest
Merhaba Arkadaşlar ;

Bende önce hayvansever sonra muhabett kuşu sever olarak aranızda yeniyim .

Bazı şeyleriBilmediğim için formu kirletmek gibi bir huyum var kusura bakmayınız lütfen.

Kafes alacağım. Kuşlarım için konforlu ve sağlık olması önceliğim. Aynı zamanda üretim anında da iş görmeli :rolleyes:

Modellerim aşağıdaki gibidir ama varsa başka teklifleriniz lütfen belirtiniz.

ilk model- En Aşağıdaki Tekli Olan

2. Model

Sizce Hangisi

Üretimi düşünüyor ve konforu da düşünüyorsanız 2.modeli seçiniz. Çünkü kuşlar kanatlı hayvanlar uçmak isteyecekler. Üretimi de düşünüyorsunuz , bu nedenle dışarıya salamazsınız kuşunuzu , kafeste uçmak zorunda kalacaklar. İlk model sadece üretime yönelik olan bir kafes modeli bence..

Levent ağabey 2. kafesin bende yarattığı soru işareti şu?
her tarafı tel olduğu için konforsuz ve dayanıksız olduğu izlenimi veriyor. Sonuçta tel ve gevşek, sallanan vb durumlar var gibi.

tek çift için büyük mü olur pvc?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:53 --

Üretimi düşünüyor ve konforu da düşünüyorsanız 2.modeli seçiniz. Çünkü kuşlar kanatlı hayvanlar uçmak isteyecekler. Üretimi de düşünüyorsunuz , bu nedenle dışarıya salamazsınız kuşunuzu , kafeste uçmak zorunda kalacaklar. İlk model sadece üretime yönelik olan bir kafes modeli bence..

ikinci kafes gibi bir kafesi bulunduğum şehirde baktım, emanet gibi duruyor. Çok büyük ve telleri nizamsız duruyordu. Bu kafes için nikel yazmışlar sitede bu onun iyi olduğu anlamına mı geliyor.?

ikinci kafes gibi bir kafesi bulunduğum şehirde baktım, emanet gibi duruyor. Çok büyük ve telleri nizamsız duruyordu. Bu kafes için nikel yazmışlar sitede bu onun iyi olduğu anlamına mı geliyor.?

Nikel olunca daha dayanıklı oluyor sanırım. Ayrıca ben de aynı türden bir çifthane kullanıyorum telleri düzensiz gibi gözükebilir ama çok ideal ve güzel duruyor. Hem ileri de bir çift daha almak isterseniz kafesin ortasını bölerek iki çift kuşta besleyebilirsiniz çok rahat...

ilk model güzel, ancak sonuçta bir defa alınıyor ilk modelin iki katlısını yada çiftane şeklinde olanı alırsanız çok daha iyi olur. ayrıca 2. modeldeki gibi bir kafes alacaksanız bu daha uygun http://www.yigitkafes.com/urun.php?kn=1 . tellerinin yatay olması avantaj.

Merhaba Arkadaşlar ;

Bende önce hayvansever sonra muhabett kuşu sever olarak aranızda yeniyim .

Bazı şeyleriBilmediğim için formu kirletmek gibi bir huyum var kusura bakmayınız lütfen.

Kafes alacağım. Kuşlarım için konforlu ve sağlık olması önceliğim. Aynı zamanda üretim anında da iş görmeli :rolleyes:

Modellerim aşağıdaki gibidir ama varsa başka teklifleriniz lütfen belirtiniz.

ilk model- En Aşağıdaki Tekli Olan

2. Model

Sizce Hangisi

bence yiğit kafes 101 numara
bu ürün ben kullanıyorum çok memnunum
b101.jpg

bence yiğit kafes 101 numara
bu ürün ben kullanıyorum çok memnunum
b101.jpg

bu da çok güzel görünüyor ve yatay tel. Alt ızgaralı olunca haliyle plastik kap ile tel arasında bir entegre,uyum problemi olur emanet gibi duruyor dediğim ondan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

Arkadaşlar kafes konusunda karar verdim .

PVC kafes alacağım 1 çift kuş için.

En Aşağıdaki Tekli Olan

salmanın pisliği de çok olur ve dediğim gibi plastik ızgara ve tel uyumsuzluğu nedeniyle ilkinde karar verdim

peki bu pvc de muhabbet yaşar mı ?

yani satıcısı kanarya için yazmış?

tam oalrak bahsetmek istedğim, plastik ve tellerin entegresi çok zordur. Mutlaka boşluk ve tam oturmama durumu söz konusudur.

pvc kafesleri tercih etmeyiniz arkadaşlar.. bu kafeslerin sıcaklıkla beraber koku ve nem yapma gibi bir sıkıntıları vardır.. ben de ilk başladığımda kendim yapmıştım pvc den ama bu işi gerçekten öğrenmeye başlayınca sıkıntılarını da görmeye başladım. 35 x 35 veya 35x40 işinizi fazlasıyla görecektir. ama mutlaka bir salma kafes edinin.. ilerde işinize çok yarıyacak. ve eğer imaknınız varsa haızr salma kafes almayın üretimhanenizin koşullarına göre kuşlar salmada sadece bir yöne doğru gidip gelmek yerine kafesin içinde tur atabilecekleri bir şekilde salma yaptırın..

natural ın kafeslerine bakmayın hep uyduruk kafesleri var...

pvc kafesleri tercih etmeyiniz arkadaşlar.. bu kafeslerin sıcaklıkla beraber koku ve nem yapma gibi bir sıkıntıları vardır.. ben de ilk başladığımda kendim yapmıştım pvc den ama bu işi gerçekten öğrenmeye başlayınca sıkıntılarını da görmeye başladım. 35 x 35 veya 35x40 işinizi fazlasıyla görecektir. ama mutlaka bir salma kafes edinin.. ilerde işinize çok yarıyacak. ve eğer imaknınız varsa haızr salma kafes almayın üretimhanenizin koşullarına göre kuşlar salmada sadece bir yöne doğru gidip gelmek yerine kafesin içinde tur atabilecekleri bir şekilde salma yaptırın..

Pvc kafesin boyle bir etkiye neden olmasi kullanilan malzemeden kaynakli olabilir mi?

Yani bunu ilkkez duydum fakat mantikli

tabiki.. yani sonucta ana malzememiz plastik... geçirgenlik sıfırdır. böle olucan kafesin için oluşan tüm buhar koku içerde kalıcaktır. bu da her türlü hastalığa yol açabilir. yani önerimiz elinizden geldiği kadar tel kafesleri kullanın yuvalıklar da ahşap olsun. aha hafif bir ahşap olsun..

Tekrar merhaba .
Pvc kafesi aldim pazartesi elimde olacak. Arastirmam uzun surdu. Pvc kafes daha agir basti . Aldigim kafesi ureten kisiye inandim kaliteli malzemelerden yaptigini ve 10 yil garanti verdigini aoyledi:).

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi etmissiniz açıkcası, ben ikinci modelin aynısından aldım, aynı yerden hem de. Tek şikayetim yemlik yerlerine yemligin sığmaması oldu, onu da akıllı yemlikle çözdüm.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

iyi etmissiniz açıkcası, ben ikinci modelin aynısından aldım, aynı yerden hem de. Tek şikayetim yemlik yerlerine yemligin sığmaması oldu, onu da akıllı yemlikle çözdüm.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nasil memnunmusunuz? Koku,nem, havasizlik gb durumlar var mi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kafesten bende de var 8 ay önce Naturbirdden almıştım. Aynı arkdaşın yazdığı gibi yemlikler sığmıyordu akıllı yemlik kullanıyorum. Kafesin ikinci sorunu ayırma telinin olduğu yerde pislik birikiyor temizlemek zor ayrıca çekmeli tabanın üstünde tel mevcut değil.

Geri