Karadeniz Pet

2 gün oldu ama

Okan Şenol

Onursal Üye
merhaba site sakinleri,benim kuşlar iki gün önce bir yumurta verip bizi sevindirdiler.sorun ise 2 gün geçti başka yumurta yok ve takip edebildiğim kadarıyla ne çiftlerşme var nede kuluçkaya yatıyor.yan yana iki kafes var birinde çift olan kuşlar diğerinde tek erkek acaba sıkıntı olurmu.aralarına parça koydum birbirlerini görmüyorlar

Birbirlerini görmemeleri daha iyi.İlk yumurtanın üzerine 3. günde de gelebiliyor 2. yumurta , o yüzden acele etmeyin ve herşeyi akışına bırakın.

ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim Serkan bey

Bnmkiler 2. Yumurtayı 5 gün sonra yapmışlardı bekleyin bence

3. Günde yumurta gelmesse elinize alın bakın yumurta ters gelip sıkmış olabilir bu durumda zeytin yağı ile esnetmeniz gerekebilir

eyvah bak bu kötü oldu.ben yeri geliyor elime bile almaya korkuyorum bir yeri incinir diye.yandık, ama öyle olması gerekiyorsa yapacağız

Dur kardeş kızgınlık yumurtasıda olabilir

eyvah bak bu kötü oldu.ben yeri geliyor elime bile almaya korkuyorum bir yeri incinir diye.yandık, ama öyle olması gerekiyorsa yapacağız

hocam elinize alın popoda bi şişkinlik büyüme varsa dediğimi yaparsınız :) hemen telaşa gerek yok kulak çöpüne sürün yağı poposuna hafif hafif sürersiniz olmadı çok şüphelenirseniz bir veterinere götürün derim

Geri