petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 gun once aldigim kum hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musa351 tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

İki gun once kus aldim adam bana bes aylik dedi ama kusum sekiz aylik cikti. Bazilari alistiramazsin diyo ama kusum eve geldigindenberi kanatlarina dokunduruyo bir kerede elime cikti az oncede elimden yem yedi hemde bayabi yedi . tek sorun elime gelmiyo . bu kus sizce bana alisirmi elime gelurmi .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

http://i.hizliresim.com/ynl5Ba.jpg

........

2. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    genellikle 6 aydan sonra kuşlar ele gelmiyor benim kuşum 4 aylık olmasına rağmen 3 haftada elime gelmeye başladı bu işler sabır gerektiriyor tavsiyem biraz daha bekleyin biraz daha fazla ilgilenin :)

3. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    İlgilenirsen alışır. Ben de büyük kuş almıştım yanlışlıkla, şimdi tepemden inmiyor.

4. musa351

musa351 Guest

Buyuk kus dediniz kac aylik tiacaba ?

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuş sanki yetişkin gibi ceresi koyu mavi alnı temiz ele çıkmaması yetişkin olduğundan olabilir mi acaba ?

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Cok caba gosterırsen belkı. Yavru kusta alacagın netıcenın ve mutlulugun yarısını alırsın bu kusla. Istersen degıstır.

Sayfayı Paylaş