Karadeniz Pet

2. günümüz

serkan burcu

Meraklı Üye
Arkadaslar sizinle 2.günumuzu paylasmak istedim. Biraz kotu cekmisim ama :)

[YOUTUBE]wJ3KytqZaZ8[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Masallah nasil hemen 2. Gunde ele alistirabildiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende anlamadim kacmiyo hic ama bence yuva gibi göruyo cunku uyuyo iyice sokuluyo avcuma.. yemde veriyorm onu pek yemiyo ama..

Erkek kuş ondan boyle :D ojeli parmaklar cezb etmis :D saka maka bi yana masallah

çok tatlıymış maşallah.. Küçük kuşlar çok çabuk alışıyor da bu çok tatlıymış.

Maşallah :) Benim afacanla 2. Haftamız değil avucumda durmak parmağıma bile gelmiyor :((

gerçekten çok kısa bir sürede çok samimi arkadaşlık kurmuşsunuz kuşunuzla :) tebrik ederim

Kafesten cikarmalimiyim sizce yoksa 1 hafta kalsinmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Maşallah :) Benim afacanla 2. Haftamız değil avucumda durmak parmağıma bile gelmiyor :((

Ins. En kisa surede oda alisir

Maşallah mubişinize çok şeker (=

Camları kapatın ayna vs olmasın çarpma durumu olabiliyor. Bu gibi önlemleri aldıktan sonra kuşu çıkarabilirsiniz. Odayı tanıyacaktır. Kuşu geri koymaya çalışırken korkutmadan yapın.

Maşaallah çok sevimli. 2.gün alışmasıda çok iyi. Bence odanın güvenliğini aldıktan sonra çıkartabilirsin sıkıntı olmaz.. keşke benim kuşumda böyle alışsa ;-)

Camları kapatın ayna vs olmasın çarpma durumu olabiliyor. Bu gibi önlemleri aldıktan sonra kuşu çıkarabilirsiniz. Odayı tanıyacaktır. Kuşu geri koymaya çalışırken korkutmadan yapın.

Elinlmde bu sekilde yatarkenmi cikarmaliyim peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

Yorumlariniz icin cok tsk ederm umarim hep böyle gider

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

..........

Geri