petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 haftada 3 kelime

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bun dan önce mavişimin konuşmaya başladıgını söylemiştim biraz daha geliştirmeye karar verdik tam 2 haftada 3 kelime öğrendi 6 aylık kendisi şuan söyledikleri; Maviş,Islık çalıyor ve öpücük atıyor:D:D
    NOT: kendisi 6 aylık 3 kelime 2 haftada öğrendi daha fazla öğretmek isterim ne öğretmeliyim sizce daha fazla öğrenmesinde bir sakınca varmı??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

kimse yardım etmiyooorrrrrrrrrrrrrrrr

2. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Başlarda basit kelimeler tercih etmelisiniz-aşkım, cicikuş gibi ama çok fazla kelime öğrenmesi için acele etmeyin. Önce tamamen kendine güvenini kazanmasını bekleyin kelimeleri net bir şekilde söylemeye başladığında 2-3 hafta 1 kelime öğretmeye çalışabilirsiniz. Öğretirken önceden öğrendiği kelimeleri de tekrarlayın ki unutmasın.

#2 cocomade, 5 Ocak 2014
    Son düzenleme: 5 Ocak 2014
  3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yanıt için teşekkürler yalnız siz cevap verdiniz bana

Sayfayı Paylaş