Karadeniz Pet

2 Katli PVC Kafes Ankara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustiyimben

Yeni Üye
Merhaba
Çok severek ve istiyerek evde beslediğim 3 çiftim için yaptırmıştım ancak çocuğum olacağı için artık bu hobiyi en aza indirgemem gerekmekte.4 katlı taşımak zor olur diye 2+2 yaptırmıştım şimdi üst 2 katı satmaktayım.Non-standart ölçüleri var ebadlara ait detaylar altta.Ölçülerde de görüldüğü üzere özel bir kafestir.Yemlik koruması olduğu için evi kirletme sorunuda minumum seviyede olmakta.
Alan kişi hayrını görsün.

Fiyat :250 TL

Ebadlar her kat için:
En :60 cm + 23 cm (Yuvalık) = 83 cm
Boy :40 cm
Derinlik :36 cm

z5agR7.jpg

PknpvO.jpg

a3djB2.jpg

OAVk3n.jpg

j3XLvW.jpg

Alana satana Hayırlı olsun ist olsa düşünürdüm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

saolun arkadaşlara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

günceldir++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:24 --

günceldir++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:14 -->-> Daha önceki mesaj 01:26 --

Günceldir ++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 03:14 --

saolun arkadaşlara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

günceldir++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:24 --

günceldir++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:14 -->-> Daha önceki mesaj 01:26 --

Günceldir ++++

+++++++++güncel

kafes forum dışından birine 250 TL 'ye sahiplendirildi.İlan silinebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri