petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 kulucka ilk yumurta geldi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktas tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. umut aktas

Arkadaslar bir sorum olucak kuslarim ilk kuluckada yedi yumurta yapdi hepsi bosdu son yumurta yirmj dokuzunda gelmisdi bos olduklari icin sonlandirdim son yumurta geleli yirmi ucgunoldu ve yeni yumurta geldi sorum bu kuluckada hepsinin bos cikma ihtimali varmi bu sitenin mamasini kullaniyorum yumurta geld kacgunde bir yapiyim ve yumurtanin bos cikma nedenleri nedir erkek kusum cok azgin heryerle ciftlesio gormedim ama disiylede ciftlesmisdir kafesinde herseyi tam bakalim busefer kac yumurta verickler simdiden tessekkurler yardim bekliyorum birde benim yuva tabaninda oyuk yok ben tabani tamamen talasla kapladim dogrumu yapmisim....

#1 umut aktas, 22 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Şubat 2015
  2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    güncelllllllll

3. baskentli06

Beğenileri:
    2
    şimdi erkek her yerle çiftleşmesi onemli degil dişiyle çiftleşsin yeter öle her yere sürtünen çok erkek var ama dişiye bir şey yapamıo neyse boş çıkabilir hazırlıklı ol

4. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    neden boş cıkabılır acıklarmısınız elimizle falanda çiftleşiyor

Sayfayı Paylaş