petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2. Kuluçka :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Mert DEMİRSOY

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere benim çiftim ilk kuluçkalarında 6 yumurtadan 5 inde yavru çıktı ve yavruların hepsi erkek :) . Dün 5. yavru 27 günlük olunca aldım. Anlamıştım yumurta yapacağını ve bugun ilk yumurta geldi.
    Hayırlısı olur inşallah. :)
    Darısı olmayanların başına...

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim dişi biraz dinlenseydi iyi olurdu. Maşallahı varmış seriye bağlamış

3. Sevtap DERİN

Darısı olmayanlara derken, lütfen bütün duan benim için olmuş olsun ablacığım. :D Maşallah, bol kuluçkalı olur inşallah.

4. Süleyman Mert DEMİRSOY

Gerek duymadım zaten yavrular varken çiftleşiyorlardı. Zaten hiçbir şeyini eksik etmiyorum turp gibi tonton hepsi maşallah.

5. Süleyman Mert DEMİRSOY

Aynen öyle abla sen en baştaydın dua ederken :) . Sağol abla. Darısı başına. Hem belki yumurtlamıştır sen ßursaya gelmeye bak :)

6. Sevtap DERİN

İnşallah ablacığım, ben Bursa'ya döndüğümde bol bol yumurtlamış olsun inşallah. :)

7. Süleyman Mert DEMİRSOY

İnşallah...

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    hayırlı olsun dua banada et :(

9. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
  10. Süleyman Mert DEMİRSOY

Tamam Selen abla. İlk sırada Sevtap abla sonra sen geliyorsun :)

11. Süleyman Mert DEMİRSOY

Teşekkür ederim Hüseyin abi.

Sayfayı Paylaş