Karadeniz Pet

2.Kuluçkanın ilk yavrusu :)

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Mert DEMİRSOY

Guest
Merhaba arkadaşlar bugun sizlere 2 kuluçkanın ilk yavrusunun fotoğrafını paylaşacağım 28 günlük oldu ve bende onu yuvalıktan aldım ismini yakup koydum. Toplamda 6 adet var hepsi birbirinden güzel. Diğerlerinide yuvalıktan aldıktan sonra fotoğraflarını paylaşacağım. Maşallahı esirgemeyin.Bu ufak kafes diğeri büyük çifthane benim odamda bir tanesini kendime ayıracağım ve eğiteceğim için ufak kafese koydum. Fotoğrafta mavi gibi çıkmış ama rengi mor :)
Fotoğraflar :

Maşallah güzel kuş. Bir şey sorayım size kuşlarınızın rengi ne zaman belli olmaya başladı? Yani ten rengi açıksa açık tüyler çıkacak diye bir şey var mıdır? Mesela ilk çıkan pamuk tüyleri beyazsa yavru hangi renk olabilir?

Maşallah Allah sahibine bağışlasın.

Oyyy annem ne tatlısın bebeğim sen öyle maşallah :)

sağolun
Maşallah güzel kuş. Bir şey sorayım size kuşlarınızın rengi ne zaman belli olmaya başladı? Yani ten rengi açıksa açık tüyler çıkacak diye bir şey var mıdır? Mesela ilk çıkan pamuk tüyleri beyazsa yavru hangi renk olabilir?
10 günlükken kara olan kısımları yeşil,mavi veya siyah oluyor ama gerçek tüyleri 20.gunden sonra belli oluyor
Maşallah Allah sahibine bağışlasın.
sağol. kardeşim
41 kere maşallah çok güzel.
sağol teşekkür ederim.
Oyyy annem ne tatlısın bebeğim sen öyle maşallah :)
:) teşekkürler.

Çok tatlı ve masum, 29 günlük mü gerçekten?

6 tanesi birden nasıl yaşadı öyle benim 4 tanesi öldü 2 tane kaldı