petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2. Kuluckaya yatmadan önlemimi Alayım !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oguzhan06 tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Arkadaslar ilk kulucka bos yumurtalari attim.kus tekrar yumurtlayacak diye tahmin ediyorum fakat disi kus hep ciftlesme istekli erkek gonulsuz 2.de de yumurtalarin bos olmamasi icin ne yapayim erkegi nasil besleyim ?

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erkek ve isteksizlik ??? Benim bu zamana kadar gördüklerim de hep erkekler istekli idi :D kesin sorun var ustalar yorum atsın :)

3. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Aynen bende ayni sekilde disi hep ciftlesme pozisyonunda erkek zoraki cikiyo :D

4. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    bu olay benimde başıma gelmişti,erkek dişinin gönlünü edesiye kadar çok uğraşmıştı sonunda başardı fakat ne olduysa 3-5 çiftleşmeden sonra dişinin çok istemesine rağmen erkek pek oralı olmadı.açıkcası sebebini araştırmama rağmen bulamadım.yumurtalar boş ve kabuksuz çıktı.ben dişiyi değiştirmekte buldum çareyi.

5. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Bende erkegi degistirmekten korkuyorum ama heybetli bi cekoslavak o yuzden birakmaya kiyamiyorum :)

Sayfayı Paylaş