Karadeniz Pet

2. Kuluckaya yatmadan önlemimi Alayım !!!

• Konbuyu başlatan oguzhan06
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan06

Guest
Arkadaslar ilk kulucka bos yumurtalari attim.kus tekrar yumurtlayacak diye tahmin ediyorum fakat disi kus hep ciftlesme istekli erkek gonulsuz 2.de de yumurtalarin bos olmamasi icin ne yapayim erkegi nasil besleyim ?

Erkek ve isteksizlik ??? Benim bu zamana kadar gördüklerim de hep erkekler istekli idi :D kesin sorun var ustalar yorum atsın :)

bu olay benimde başıma gelmişti,erkek dişinin gönlünü edesiye kadar çok uğraşmıştı sonunda başardı fakat ne olduysa 3-5 çiftleşmeden sonra dişinin çok istemesine rağmen erkek pek oralı olmadı.açıkcası sebebini araştırmama rağmen bulamadım.yumurtalar boş ve kabuksuz çıktı.ben dişiyi değiştirmekte buldum çareyi.

bu olay benimde başıma gelmişti,erkek dişinin gönlünü edesiye kadar çok uğraşmıştı sonunda başardı fakat ne olduysa 3-5 çiftleşmeden sonra dişinin çok istemesine rağmen erkek pek oralı olmadı.açıkcası sebebini araştırmama rağmen bulamadım.yumurtalar boş ve kabuksuz çıktı.ben dişiyi değiştirmekte buldum çareyi.

Bende erkegi degistirmekten korkuyorum ama heybetli bi cekoslavak o yuzden birakmaya kiyamiyorum :)

Geri