petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2.Kuş Aldım Hareketleri tuhaf

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Kaan Yazmacı tarafından 2 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Kaan Yazmacı

Kaan Yazmacı New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese selamlar arkadaşlar erkek kuşum var 3 veya 4 aylık en fazla bunun yanına 2.5 aylık dişi aldım şu an kafese koydum ancak erkek olan sürekli dişinin gagasına kuyruğuna falan saldırıyomu desem anlamadım bişeyler yapıyor didikliyo gibi gagasıyla oynuyor dişi olanın sürekli ne yapmam lazım aldığım yerdeki arkadaş kavga ederlerse değiştirirz demişti ama kavgamı ediyolar anlam veremedim sizce ne yapmalıyım

#1 Kaan Yazmacı, 2 Eylül 2016
    Son düzenleme: 2 Eylül 2016
  2. Süleyman Ekinci

Süleyman Ekinci Active Member

Beğenileri:
    153
    yavru daha bunlar o yüzden erkek yavaş yavaş bir şeyler yapmaya başlamış normal bunlar :) inşaAllah kolay eş olurlar bende 1 aylık iken 1 çift oluşturdum gayet iyi oluyorlar şuan ikisi de 7 aylık :)

Kaan Yazmacı bunu beğendi.
  3. Kaan Yazmacı

Kaan Yazmacı New Member

Beğenileri:
    0
    Korkulacak bişey yok mu diyosunuz ben ölümden korktum ama bu hareketler normal ise sorun yok :)

4. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Aksine iyi etkileşim kurmuşlar hemen yarın bile eş olurlar gibi. Ama siz genede kontrolü bırakmayın.

Sayfayı Paylaş