petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 kuş alıştırma yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fehmi Erdoğan tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar daha 40 dakika önce bi kuş aldım kuşun ayağı mantarmış :( geri götürdüm şimdi sağlam bi kuş var elimde fakat o da yeni geldi öyle bakınıp duruyo neyse bu 2 kuşu nasıl alıştırırım şimdi ben ikiside yavru yardımlarınızı bekliyorum şimdden teşşekürler birde benim erkek kızın yanına gidiyor kız olan tip tip bakıyo alışırlar dimi D:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

arkadaşlar saatlerdir yardım istiyorum cevap veren olmadı hiç :D :D

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    birincisi kız değil dişi 2 kuşu birden eğitemezsin önce ilk kuşunu eğitseydin sonra alsaydın

forumda nasıl eğitirim vs gibi konular incele.

3. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    2 kuş aynı anda eğitilmez.alıştırmasıda zor olur.2-3 hafta alışma süreci gecirecekler

4. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    bir tanesi benle 1 aydır zaten o azıcık alıştı elime felen geliyor fakat yei gelen öyle değil ilgileniyorum ama zamanım var yani

birde birbirlerine alışır mı onu sorucaktım

#4 Fehmi Erdoğan, 15 Ekim 2015
    Son düzenleme: 15 Ekim 2015
  5. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Birbirlerine alışırlar onda sıkıntı yok.2 Kuş olunca senle ilgilenmek yerine eşiyle ilgileniyor o yüzden alıştıramazsın.Sana alışırsa eşine alışmakta zorlanır

Sayfayı Paylaş