petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2. kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zafer dumlupınar tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. zafer dumlupınar

iyi günler arkadaşlar. yaklaşık 1 hafta önce mubiş sahibi oldum resimlernide paylaşmıştım forumdaki arkadaşların söylediğine göre 6-7 aylık bir dişi. yanına erkek almak istiyorum yaşı ırkı rengi fark edermi dişi küçük olduğundan çiftleşirlerse sorun olurmu resimdeki kafesin boyu 2 kuş için yeterlimidir? yardim ederseni çok sevinirim iyi günler.

buda kaju

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    6-8 aylık aynı boyutlarda bir erkek alabilirsiniz rengi fark etmez. Kafesde idare eder ama plastik tünekleri ve aynayı çıkarın, kalamar kemiği ve tahta tünek alın.

3. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    fotoğraf net değil anlaşılması güç ama Bence kuşunuz erkek. Fotoğraf yardımcı olacaktır siz

http://i.hizliresim.com/rLj8Bz.jpg

Onun dışında ayna yerine salıncak takabilirsiniz bideyanlış tünekleri yanlış takmışsınız. uzun tahtadan yapılmış 1 hatta 2 tünek alın yemliğe parelel olcak şekilde yani tek tünek iki yemliğin önüne gelecek şekilde ve mesafede olsun. gaga taşı ve kum eksik etmeyin. kafesiniz 1 çift için ideal ama tüneklerle doldurmayın içinide kafe daralmasın

#3 Mudo DURMUŞ, 16 Nisan 2014
    Son düzenleme: 16 Nisan 2014
  4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz dişi en az 6 aylık bir erkek hatta biraz daha büyük olması iyi olur işinizi görecektir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Bari yanlis bilgilendirmeyin ya. Musunuz kesinlikle dişi kafes boyu iyi 8 aylik civari bi erkek alirsaniz iyi olur :)

6. zafer dumlupınar

arkadaşlar hepinizin ilgisi ve alakası için çok teşekürler.
    mehmet ve mustafa kardeş dediklerinizide bugun uyguladım çok sağolun.

Sayfayı Paylaş