Karadeniz Pet

2. kuş

• Konbuyu başlatan zafer dumlupınar
  • Başlangıç tarihi
Z

zafer dumlupınar

Guest
iyi günler arkadaşlar. yaklaşık 1 hafta önce mubiş sahibi oldum resimlernide paylaşmıştım forumdaki arkadaşların söylediğine göre 6-7 aylık bir dişi. yanına erkek almak istiyorum yaşı ırkı rengi fark edermi dişi küçük olduğundan çiftleşirlerse sorun olurmu resimdeki kafesin boyu 2 kuş için yeterlimidir? yardim ederseni çok sevinirim iyi günler.

buda kaju

6-8 aylık aynı boyutlarda bir erkek alabilirsiniz rengi fark etmez. Kafesde idare eder ama plastik tünekleri ve aynayı çıkarın, kalamar kemiği ve tahta tünek alın.

fotoğraf net değil anlaşılması güç ama Bence kuşunuz erkek. Fotoğraf yardımcı olacaktır siz

http://i.hizliresim.com/rLj8Bz.jpg

Onun dışında ayna yerine salıncak takabilirsiniz bideyanlış tünekleri yanlış takmışsınız. uzun tahtadan yapılmış 1 hatta 2 tünek alın yemliğe parelel olcak şekilde yani tek tünek iki yemliğin önüne gelecek şekilde ve mesafede olsun. gaga taşı ve kum eksik etmeyin. kafesiniz 1 çift için ideal ama tüneklerle doldurmayın içinide kafe daralmasın

Son düzenleme:
Kuşunuz dişi en az 6 aylık bir erkek hatta biraz daha büyük olması iyi olur işinizi görecektir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bari yanlis bilgilendirmeyin ya. Musunuz kesinlikle dişi kafes boyu iyi 8 aylik civari bi erkek alirsaniz iyi olur :)

arkadaşlar hepinizin ilgisi ve alakası için çok teşekürler.
mehmet ve mustafa kardeş dediklerinizide bugun uyguladım çok sağolun.

Geri