Karadeniz Pet

2 muhabbet kuşum var 1 tanesini satsam ?

Ataberk Asunakutlu

Yeni Üye
Sa hocam yaklaşık 1 ay önce 2 tane muhabbet kuşu aldım bi dişi bi erkek rıfkı/pakize 'rıfkı pakizeye göre biraz daha ürkek ele gelmeyen kaçan bir kuş pakize de öyle de biraz daha yakın bana neyse internetten okudum 2 kuş olursa sizle fazla bağı olmaz eşiyle ilgilenir onla oynar falan aldığımdan beri hiç konuşmadılar kafese elimi sokup pakizeyi nadir olarak bazen çıkariyorum hemen ucuyo kaciyo rıfkıda cikliyo cikmaya calisiyo pakizeye göre biraz daha salak bi kuş :) neyse çıkınca yanyana duruyolar yanına gidip parmağına aliyim diyorum ucuyolar rifkiyi sizce satiyimmi pakize bunalima falan girermi birsey olurmu kuşa bana daha yakın olmasini istiyorum ama bi yandanda bebekleri olsun istiyorum bu arada rifkinin ceresi full pembe pakizenin altlari mavi burun deklerinin yanları beyaz cinsleri doğru dimi? Bi yardimci olursanız hocam

Bir kere kuşlar salak olmaz ne verirsek onu alırlar fotoğraf ekleyin hızlı resimden bir bakalım

Hocam salak derken pakizeye göre biraz daha ürkek çekingen.
Telefondan yaziyorum hocam pc yok fotoğraf tam olarak nasıl göndericem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

D2JO8m.jpg

Buyur hocam bu pakize rifkiyi cekemedim bana bakmadığı için ama ceresi full pembe

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Yardımcı olan yokmu?

Geri