Karadeniz Pet

2 Muhabbet Kuşum Var

• Konbuyu başlatan UquRBeY
  • Başlangıç tarihi
U

UquRBeY

Guest
Öncelikle Selamun Aleyküm Kolay Gelsin Herkese.
Arkadaşlar Benim 2 Tane Muhabbet Kusum Var.Ve Biz Cuma Günü 24 Saatlik İstanbul-Bitlis ( 1.400Km ) Yolculuk Yapıcaz Ve Burada Güvenip Kuşlarımı Emanet Edeceğim Kimse Yok Kuşlarımı Bagajdada Götüremem.
Şehirler Arası Yolculuk Yapıp Kus Götüren Varsa Yardımcı Olabilirmi..

Kafesi yanınıza alın götürün ayaklarınızın altına koyarsınız

Otobusle gidecekseniz kesinlıkle olmaz ama araba ile gidecekseniz yanınıza kafes ile beraber koyup camlarıda çok fazla açmazsanız sorun olacağını sanmıyorum..

Merhaba bizde köye giderken götüreceğiz oda 24,-25 saatlik bir yol.Biz kafesimizi ve kuşumuzuda alıp götüreceğiz

Zeynep hnm araba ile mi götüreceksiniz otobüslemi..Dikkat edin aman haa kuşlara bişey olmasın , otobusle o kadar yola dayanamazlar bu sıcakta haberiniz olsun..

Kendi arabamızla gideceğiz ve kuşları oldukça ferah tutacağız arabamızın ön koltuğunda tutacağız ve gözlemliyeceğim hep

bence arabayla giderken kafesin üzerini örtün dışarıyı görmesinler böylece çok fazla stres yaşamazlar ama ince birşeyle yani sıcakta boğulmasın birazda hava alacak yer bırakın.

arabayla pek sorun olmaz. ama cam açmayın.kafesin üzerini ince birşeyle örtün arada açın

peki ben bişey soracağım şimdi suyu yemi dökülmesin diye napabilriim yemini gazetenin üstüne koyabilirim fakat suyu ne yapacağım? yani suluğu koysam da yolculuk sırasında elbet dökülücek. yardım önerirmisiniz

otobüslede yanınıza alırsanız sorun olacağını düşünmüyorum ses yapar belki bu yüzden rahatsız olurlar almak dahi istemeyebilirler.. Geçenler de 1300 km geldim otobüsle ve muhabbet kuşları vardı birinin arada ötüyorlardı

Geri