petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 Muhabbet Kuşum Var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve UquRBeY tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. UquRBeY

UquRBeY Guest

Öncelikle Selamun Aleyküm Kolay Gelsin Herkese.
    Arkadaşlar Benim 2 Tane Muhabbet Kusum Var.Ve Biz Cuma Günü 24 Saatlik İstanbul-Bitlis ( 1.400Km ) Yolculuk Yapıcaz Ve Burada Güvenip Kuşlarımı Emanet Edeceğim Kimse Yok Kuşlarımı Bagajdada Götüremem.
    Şehirler Arası Yolculuk Yapıp Kus Götüren Varsa Yardımcı Olabilirmi..

2. UquRBeY

UquRBeY Guest

Güncel+++++++

3. Tunç ÇAĞATAY

Kafesi yanınıza alın götürün ayaklarınızın altına koyarsınız

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    otobüsle mi arabayla mı gideceksiniz?

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Otobusle gidecekseniz kesinlıkle olmaz ama araba ile gidecekseniz yanınıza kafes ile beraber koyup camlarıda çok fazla açmazsanız sorun olacağını sanmıyorum..

6. Zeynep NUR

Merhaba bizde köye giderken götüreceğiz oda 24,-25 saatlik bir yol.Biz kafesimizi ve kuşumuzuda alıp götüreceğiz

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Zeynep hnm araba ile mi götüreceksiniz otobüslemi..Dikkat edin aman haa kuşlara bişey olmasın , otobusle o kadar yola dayanamazlar bu sıcakta haberiniz olsun..

8. Zeynep NUR

Kendi arabamızla gideceğiz ve kuşları oldukça ferah tutacağız arabamızın ön koltuğunda tutacağız ve gözlemliyeceğim hep

9. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    bence arabayla giderken kafesin üzerini örtün dışarıyı görmesinler böylece çok fazla stres yaşamazlar ama ince birşeyle yani sıcakta boğulmasın birazda hava alacak yer bırakın.

10. Mehmet ŞEKER

arabayla pek sorun olmaz. ama cam açmayın.kafesin üzerini ince birşeyle örtün arada açın

11. Zeynep NUR

peki ben bişey soracağım şimdi suyu yemi dökülmesin diye napabilriim yemini gazetenin üstüne koyabilirim fakat suyu ne yapacağım? yani suluğu koysam da yolculuk sırasında elbet dökülücek. yardım önerirmisiniz

12. UquRBeY

UquRBeY Guest

+++Gncel Otobsle Gidicez

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    otobüslede yanınıza alırsanız sorun olacağını düşünmüyorum ses yapar belki bu yüzden rahatsız olurlar almak dahi istemeyebilirler.. Geçenler de 1300 km geldim otobüsle ve muhabbet kuşları vardı birinin arada ötüyorlardı

Sayfayı Paylaş