Karadeniz Pet

2 takım

• Konbuyu başlatan AhmetHARSIT
  • Başlangıç tarihi
A

AhmetHARSIT

Guest
S.a 2 sorum olacak

1:bnde ıkı takım kus var bır tanesi nı ben eşlestırdım ama hıc gelışme yok
2:yenı aldıgım bır takım var 3 vayru alınmış

Şimdi bu kusların dişilerini deiştirsem verım alabılır mıyım yenı aldıgım takım bır haftalık daha

acıl cvplarınız beklıyorum

kısmet anlaşmadıysa şu anki eşiyle değiştirip bekleyeceksiniz sabır değiştirin bişi olmaz

Anlaşmasına bağlı kur yapıyorlarsa ellemeyin.Zamana bırakın yapmıyorlarsa hepsini biraraya getirip anlaşanları ayırın.En doğrusu bu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:55 -->-> Daha önceki mesaj 12:52 --

Şu da var zamanında ben de erkek kuş vardı ona bir dişi kuş aldım eve getirdim hiç tepki göstermeden 1 sene yaşadılar.Daha sonra çiftleştiler.

kısmet anlaşmadıysa şu anki eşiyle değiştirip bekleyeceksiniz sabır değiştirin bişi olmaz

degiştirdim bakalaım ne olcak tşk ederım yorumunuz için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:57 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

Anlaşmasına bağlı kur yapıyorlarsa ellemeyin.Zamana bırakın yapmıyorlarsa hepsini biraraya getirip anlaşanları ayırın.En doğrusu bu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:55 -->-> Daha önceki mesaj 12:52 --

Şu da var zamanında ben de erkek kuş vardı ona bir dişi kuş aldım eve getirdim hiç tepki göstermeden 1 sene yaşadılar.Daha sonra çiftleştiler.

1 sene cok uzun ama her seyı denıyecegım tşk ederım yorumunuz ıcın

Yuvalık bile vardı kafeste.Ben de şunu anladım bu iş zoraki olmuyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:58 --

Birşey daha var kuşları evde salıyordum vitrinde çiftleşiyorlardı sürekli kafeste durmasına bile gerek yok.

evet cok sabır gerektırıyor beklemekten başka caremız yok :=)

Hazır olan çiftinizi bozmayın bence diğer çiftinizin duruma göre erkeğini veya dişisini değişirsiniz hazır olan yavrusu alınmış çiftinize dokunmayın bile

kursat usta en sonunda oyle yappacagım barı sizce dişiyimi degiştireyım yoksa erkegımı

Kuşlarınızı görsek daha faydalı olurdu fakat hazır yavru alınmış çifti bozup başka kuşlarla denemek sıkıntılı zamanlarda olur siz yavru alma durumunuz uzatıyorsunuz o çiftinize karışmayın diğer çiftinizin dişinin ve erkeğin özelliklerini yaşlarını vs bir söyleyin size zahmet

Kuşlarınızı görsek daha faydalı olurdu fakat hazır yavru alınmış çifti bozup başka kuşlarla denemek sıkıntılı zamanlarda olur siz yavru alma durumunuz uzatıyorsunuz o çiftinize karışmayın diğer çiftinizin dişinin ve erkeğin özelliklerini yaşlarını vs bir söyleyin size zahmet

[/align]

1 er yaşlarında

hazır çiftler kendileri isteyince çiftleşiyor sabretmek gerekli

Geri