petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 tane çift muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qkhanx26 tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. qkhanx26

qkhanx26 Guest

Arkadaşlar kuşlarımın birbirine yem vermesi ve kaşımaları dışında eş olduklarına dair şahit olduğum durum yok dişi erkek kusum 2 side yuvalıga girip cıkıyorlar birde erkek kuşum yuvalıgı kenarlarını kemiriyor kıcırt kıcırt ses geliyor 2 side aynı anda girip aynı anda cikiyor yuvalıktan erkek kuşum en cok yuvalıga girip cikiyor bazen erkek dişi yuvalıga giriyor yorumlarını bekliyorum

yuvalıga encok erkek giriyor ,

#1 qkhanx26, 11 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Kasım 2014
  2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bana sorarsanız, dişi kızıştığı zaman bu iş olur.. Erkek dişiyi yuvaya teşvik etmeye calısıyordur. bir kaç ay beklemeniz gerekebilir dişinin durumuna göre..

3. qkhanx26

qkhanx26 Guest

gögüs kafesinde 5 6 gündür şişlik war nedenini ögrenebilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

acil yardım

Sayfayı Paylaş