petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 Tane Erkek M.Kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bkrertugrul tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 1 Tane Erkek Kuşum Var Arkadaşımda Tatile Gittiği İçin Bize Getirdi Oda Erkek 2side Ayrı Kafeslerde Aynı Odada Olsalar Sıkıntı Olurmu Tavsiye Ve Önerilerinizi Bekliyorum :eek:

2. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    Yok bisi olmazda rahat durmuyolar.kafesin icinde bi oyana bi buyana surekli cikcik kafa utuleyebilir

3. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Yok Ayrı Kafeste Pek Kullanmadığımız Odadalar Zaten Kafa Ütülemede Sorun Yok :)

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hiçbir sıkıntı olmaz

5. fatih kaplan

fatih kaplan New Member

Beğenileri:
    0
    Bende sizin gibi bir abimin kusuna bakicilik yapiyorum iki erkek muhabbet kusu ayri kafesteler yan yanayken hic sesleri ciknaz ama odalari ayirinca madallah evde kimseyi konusturmuyorlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş