petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 tane sorum var ?????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VEYSEL MUSTAFA SAHİN tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

1-1 aydir bende olan muhabbet kuslarim var acaba arada odada salsam bu sorun olur mu?2- resimdeki muhabbet kusu kac aylik cevaplariniz icin simdiden tesekkurler [​IMG]

2. Berkin ESİM

Valla kardeş benim kuş yaklasık 1 haftadır bende 2 kere saldım 1 kere elimden kaçtı salonda ama salınca geri gelmiyo saldığım için pişmanım daha bana alışkın olmadıgından dolayı. Eğer sana alışıksa sal derim vede kuşunuz dişi

3. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Benim iki kus var da ikisini odada salsam olur mu demistim yani tek kus degil bide kac aylik oldugunu soracaktim

4. ismail kaan

Gözünde gri iris var sanırım 4aylık civari dişi

5. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Saolun peki yuvalik icin erken mi

6. Kürşat TEKMEN

2,5 aylık bir dişi yaklaşık 5 ay sonra tak yuvalığı

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resimdeki kuş dişi. Arada kuşu salmanızın zararının aksine yararı olur. kuslar hantallasmamıs olur

8. Kürşat TEKMEN

salma çift olsun istiosan salınmaz

Sayfayı Paylaş