petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 Yavru çıktı ikisinide ezerek öldürdüler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Muharrem KARAKOÇ tarafından 16 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Muharrem KARAKOÇ

Arkadaşar iki yavru çıkmıştı ikisinide ezerek öldürdüler dişi kuluçkada yatarken erkek kuluçkaya girip dişiyi kaldırıyor büyük ihtimal erkek ezerek öldürüyor şuan 3 yumurta var erkeği ayrırayım mı bana bi akıl verin lütfen ?

2. Yücel YETİMOĞLU

erkek ezerek öldürmez sanıyorum disi yumurtalardan dolayı kuluçkadan hç kalkmamış anlaşılan , yavrular ondan dolayı ölmüş olabilir ayırmayın çifti soğutursunuz birbirinden (Yuvalık çok dar ise erkekde girdignde yavrulara baskı yapmş olabilir) bunun gözlemini siz daha iyi yapıb ona göre uygulamalısınz burdan biz varsayımların ötesine geçemeyiz..

iyi forumlar

3. Muharrem KARAKOÇ

Evet dişi kuluçkadan neredeyse hiç kalmıyor 7/24 kuluçkada bende şaşırdım bu yavru ölümünü nasıl engellerim

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
  5. Ezel ALBAYRAK

6. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence yuvalığı büyük yapmak gerek bazı arkadaşlar küçücük yuvalık takılıyorlar dişi kuşun kuyruğu bile eğik duruyor yuvalığa sığmadığından bide yavrular çıkınca üstüne birde erkek girince yuvalık akşam mesai çıkışı belediye otobüsü gibi oluyor

7. Muharrem KARAKOÇ

Su an 3 yumurta var bunlarıda kaybetmek istemiyorum şu an da ne yapabilirim peki

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence şuan yapabileceğin bir şey yok çünkü mevcut düzeni değiştirirsen daha kötü sonuçlar olur.

Sayfayı Paylaş