Karadeniz Pet

2. Yavru kusumu almayı dusunuyorum

Berk ŞAHİN

Meraklı Üye
Öncelikle selam herkeze iyi forumlar

Benim 1 tane 2-2.5 aylık muhabbet kusum var erkek geleli 8 gün oldu elden falan yem yediriyorum parmağa tam alısmadı suan saldıkmıda avizeye ucuyor genelde Neyse asıl soruma geleyim 1 tane daha yavru almak istiyorum onuda erkek almayı dusunuyorum sizce aynı kafesemi koyayım sorun cıkarmı yoksa farklı kafes iyi olurmu LÜTFEN YARDIM EDIN BILGILERINIZE IHTIYACIM VAR :confused:

evcilleştirmek istiyorsanız ayrı kafese koyun.

Anıl abime katılıyorum eğer evcilleştirmek isterseniz farklı kafese koyun ama kuşlar aynı evde olucak kuş sesleri evcileştirmeyi olumsuz etkiliyor diye biliyorum bence evcilleştirin ilk sonra alın

Anıl abime katılıyorum eğer evcilleştirmek isterseniz farklı kafese koyun ama kuşlar aynı evde olucak kuş sesleri evcileştirmeyi olumsuz etkiliyor diye biliyorum bence evcilleştirin ilk sonra alın

Peki tamam o zaman dişi alsam aynı kafese atsam olurmu sizce ?

kuşları aynı kafese koyunca evcilleştirmesi zor olur kuşlar birbiriyle ilgilenir ve sizi unutur

Öncelikle selam herkeze iyi forumlar

Benim 1 tane 2-2.5 aylık muhabbet kusum var erkek geleli 8 gün oldu elden falan yem yediriyorum parmağa tam alısmadı suan saldıkmıda avizeye ucuyor genelde Neyse asıl soruma geleyim 1 tane daha yavru almak istiyorum onuda erkek almayı dusunuyorum sizce aynı kafesemi koyayım sorun cıkarmı yoksa farklı kafes iyi olurmu LÜTFEN YARDIM EDIN BILGILERINIZE IHTIYACIM VAR :confused:

aynı cinsiyetli 2 kuşu bir kafese koymayın bunun sonu ölümle sonuçlanabilir ! onun yerine 2-2,5 aylık dişi kuş alın eş olsunlar belki yumurta bile alabilirsiniz

ayrı ayrı kafeslerde 6 aya kadar alıştırıp daha sonra aynı kafese atabilirsiniz

Geri