petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2. Yavru kusumu almayı dusunuyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk ŞAHİN tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle selam herkeze iyi forumlar

Benim 1 tane 2-2.5 aylık muhabbet kusum var erkek geleli 8 gün oldu elden falan yem yediriyorum parmağa tam alısmadı suan saldıkmıda avizeye ucuyor genelde Neyse asıl soruma geleyim 1 tane daha yavru almak istiyorum onuda erkek almayı dusunuyorum sizce aynı kafesemi koyayım sorun cıkarmı yoksa farklı kafes iyi olurmu LÜTFEN YARDIM EDIN BILGILERINIZE IHTIYACIM VAR :confused:

2. Anıl KAYGIN

evcilleştirmek istiyorsanız ayrı kafese koyun.

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Anıl abime katılıyorum eğer evcilleştirmek isterseniz farklı kafese koyun ama kuşlar aynı evde olucak kuş sesleri evcileştirmeyi olumsuz etkiliyor diye biliyorum bence evcilleştirin ilk sonra alın

4. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Peki tamam o zaman dişi alsam aynı kafese atsam olurmu sizce ?

5. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşları aynı kafese koyunca evcilleştirmesi zor olur kuşlar birbiriyle ilgilenir ve sizi unutur

6. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Bilgin için tesekkurler :)

7. Hakan GÖLGE

aynı cinsiyetli 2 kuşu bir kafese koymayın bunun sonu ölümle sonuçlanabilir ! onun yerine 2-2,5 aylık dişi kuş alın eş olsunlar belki yumurta bile alabilirsiniz

8. Mehmet ŞEKER

ayrı ayrı kafeslerde 6 aya kadar alıştırıp daha sonra aynı kafese atabilirsiniz

Sayfayı Paylaş