Karadeniz Pet

2 yıldır benimle olan Muhabbet çiftimin cinsi ne

sshad33

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşlarından beyazını satın aldım diğerini ise sokakta buldum 2 yıldır sürekli kavga ediyorlar hiç bir yem vitamin yuvalıl talaş dahil eksik etmeme rağmen sanki 2 side erkek miş gibi davranıyorlar cinsi ne acaba anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
bB3Gqn.jpg
20180425_232936_HDR.jpg
20180425_232822_HDR.jpg

Merhaba muhabbet kuşlarından beyazını satın aldım diğerini ise sokakta buldum 2 yıldır sürekli kavga ediyorlar hiç bir yem vitamin yuvalıl talaş dahil eksik etmeme rağmen sanki 2 side erkek miş gibi davranıyorlar cinsi ne acaba anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
bB3Gqn.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 23556 Ekli dosyayı görüntüle 23557
Beyaz erkek diğeri dişi de sokakta bulduğunuz dişiyi kabullenmemiş erkek eş tutma eş olma durumu yok erkeğe yeni bir eş alın kendisi gibi yetişkin ama eşini siz değil kendisi seçsin petshop veya üretici varsa yetişkin sağlıklı dişilerin yanına atın beğendiği anlaştığı dişiyi seçsin ama gerekirse 1 gün kalsın birkaç saat kalabilir eşini seçip beğensin ilgilendiği dişiyi alın eve getirdikten sonra erkeği yuvalık olan kafeste dişiyi ayrı kafeste tutun dişide sağlık problemi yoksa erkeğin kafesine atın dişiyi ondan sonra rahatsız etmeden kendi hallerine bırakın

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkiside kesinlikle erkek ayrı kafeslerde dişi alın ya da birini değişin

Eminim yaptiklarida normal