Karadeniz Pet

2.yumurta ne zaman gelir?

Uras AKKAYA

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar
Ilk yumurta 27 martta geldi ikinci yumurtanin bugün gelmesi gerekmiyor muydu? 2 günden fazla ara normal midir

Sürekli ciftlesiyorlar. Sevinmiştim yumurta doludur diye . Teşekkür ederim cevap için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

Yarın sabah geldi geldi, gelmedi kızgınlık yumurtasıdır bu gelen. Dolu yumurtalar da yoldadır büyük ihtimal. Çiftleşirken gördüysen iş tamamdır. :)

Levent bey ikinci yumurta hala gelmedi. Bu yumurta kesin kızgınlık yumurtasiysa alaym mi altından .ikisi de cok sahipleniyolar ama :confused:

Bana kalırsa yumurtayı alma beklemede kal eğer kuşta yumurta belirtisi varsa ve ilk yumurtanın üzerinde yatmaya devam ediyorsa ikinci yumurta yakında gelecektir.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana kalırsa yumurtayı alma beklemede kal eğer kuşta yumurta belirtisi varsa ve ilk yumurtanın üzerinde yatmaya devam ediyorsa ikinci yumurta yakında gelecektir.

Kuş sürekli yatiyor yumurtanin uzerinde.bugün de ikinci yumurta geldi. Ama bu da mı kızgınlık yumurtasidir bilmiyorum. Ilk yumurtayi almadim altindan

Kuşların çiftleşiyorsa kızgınlık yumurtası değildir.ancak anne ve babanın ilk yumurtaları ise bir yada iki yavru alırsan bile iyi derim. Bu arada yavruluğu açıpta yumurtaları kontrol edeyim deme, çünkü dişi kuş rahatsız edildiğinde yumurtaya yatmayı bıraka biliyor. Sabret ve 20 gün bekle

Geri