Karadeniz Pet

2. yumurtamda geldi sonunda :)

Hüseyin AKTAŞ

Meraklı Üye
Daha ben bir şey demiyorum benimkiler de iş yok. :D Neyse hayırlı olsunlarımızı eksik etmeyelim. Ah ah...

kıskanmadım ki yoksa kıskandım mı evet kıskandım ayyyyyyy hıh :D :p

Hadi gözün aydın kardeşim darısı hepimizin başına :)

sabır sabır sabır bıktım :D hayır en sonunda forumcak sevtapla beni atıcaksınız :D kıskandığımızı artık bellide etmeye başladık direk yazıyoruz :D nolcak bizim bu kuşların hali off..ye iç mıç ama anneanne olmak istiyorum ben :p

sabır sabır sabır bıktım :D hayır en sonunda forumcak sevtapla beni atıcaksınız :D kıskandığımızı artık bellide etmeye başladık direk yazıyoruz :D nolcak bizim bu kuşların hali off..ye iç mıç ama anneanne olmak istiyorum ben :p

Selen abla. Sabır en önemli şey. Elbet yavrularlar

Ahahhaha sorma valla sonumuz öyle olacak diye korkuyorum. :D Tabii çekmeyen bilemez. Arkadaşın kuşları 1 ayda yumurtlamış :D Vay ben nerelere gidem.

Sevtap ve selen ben 2 senedir besliyorum 2 senede ilk yumurta :D sabır :D Mama falanda hiç yemediler bide yaptım dokunmadılar bile

2,5 senedir erkek bizde kızı değiştirdik 2 gün kızı dövdü erkk ondan sonra pek iyiler..ama gel gelelim o küçük beyazımsı yumurtacık yok yok erkek kısır mıdır nedir :D ver3cem erkeği başka alıcam en sonunda şeytan dürtüyor :p