petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

20 gunluk cift kuslarim onerileriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34dilan34 tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. 34dilan34

34dilan34 Guest

arkadaslar 20 gunluk kuslarimdan disi 6 aylik erkek 1 yasina yakin kafes cinde rahat hareket edebiliyorlar bicir bicir otuyolar ozellikle erkek kabaripp konusmaya cakisyo kafa salliyo keyfi yerinde muzik dinlerken cosuyoookiz daha sakin bibirlerini kasiyolar oda guzel ve soledikerlimle ilgili asagidaki sorularim

1) ikiside elle hala alismadilar sizce daha zaman lazim dimi ?
    2) kafes kapagini aciyorum bayagi bekledikten sonra cikiyolar biri digerini izkeyip ogle cikiyoo buda normal ama iceri okamiyorum kafesin uzerine bile konmuyolkar evin en yuksek tepesinde saatlerce duruyor bunu nasil halletmeliyim sizce
    3) hep yanyana duruyolar kendilerini kasiyolar erkek kiza kafa salliyo kabarip bir sekilde bunlari gordukten sonra yuvalik taktim sizce daha erkenmi

isterse niz durumlari ile ilgili videolarini koyabilir analiz etmeniz icinn

tessekurler yorumlariniz icin

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    çift kuşlar ele alışamazlar alışırlarsa birbirlerine alışamazlar :D

3. 34dilan34

34dilan34 Guest

4. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Ozellikle yuvalik ilgili onerilerinizi bekliyorum

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

1- ele alışmaları size bağlı , sizin kuşlarınıza verdiğiniz güvene bağlı. Ben 2 haftadır bir kuşuma güven aşılayabilmek için elimi sabit tutarak hiç oynatmadan 1 saat kafesin içinde nane dalı tutuyorum kuşa. Size tavsiyem de nane ile kuşunuza güven aşılamak.
    2- kuşunuzu ele alıştırmadan dışarı salmayın çünkü ele alışmayan kuşun kafesine tekrar girmesi çok ama çok zordur. Ele alıştırın veya bir oyuncakla kandırın kuşunuzu ama oyuncağı tavsiye etmiyorum çünkü oyuncak koyarsanız birbirleri ile ilgilenmezler. En iyisi nane ile kandırmak..:)
    3- Yuva takmak için erken değil hatta daha da iyi çünkü alışmaları lazım yuvaya , dişi eğer yuvanın önüne gelip incelemeler yapıyorsa bu çok iyi birşeydir. Bu şekilde tavrı var ise kızışmaya ve yavrulamaya hazır bir çift olacaklardır.

6. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Cok sagolasin koca forumda bir sen yardimci olmaya calistin sagolasin

Sayfayı Paylaş