Karadeniz Pet

2013 Film tavsiyeleri tartışmaları vs.

Konuyu nasıl buldunuz?

• Yararlı,bilgi edinme güzel amaçlı bir konu

Kullanılan: 4 57.1%
  • Açmasanda olurmuş

Kullanılan: 2 28.6%
  • Burası guş forumu guş gonuşak ya

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Fırsatım oldukça film ve dizi izleyen biriyim öncelikle film izlerdim sadece ama yabancı dizilerde çok iyi oluyor.
Tavsiye edebileceğim çok film var fakat türüne göre değişir o yüzden sinemalar.com daki profilime bakabilirsiniz.
Dizi olarak ta bana göre en iyilerden
1-Prison Break
2-Supernatural
3-Walking Dead
4-Fringe
5-Lost
6-How I Met Your Mother
7-Two and a Half Men
tavsiye ederim.

Mantık pc mantığı aga , pc nin ki winrar telefonun ki appinstaller vb tür program

direk telefondan google play store den indirince sorun olmuyor ama harici dışarıdan atınca programı mecbur bu tür kullanmak zorunda kalıyorsun dediğin gibi yani

Ezel Zero hour diye bir dizi var bilgin varmı değişik bir diziymiş 1 sezon ona başlıcam

Dunya savasi z de yanlis hatirlamiyorsam soyle bir sahne vardi.asil adamla zombi bi yere giriyorlar ve zombinin komik halleri basliyor disleriyle tik tik ik diye ses yapiyordu o sahneye kadar ciddi olan film o sahnede kopan sinemadaki biz seyirciler :) hatta eve gelincede bir sure o hareketi yapmistik :) filmi anlatmadim indirip veya online seyretmenizi tavsiye ederim.

Ezel Zero hour diye bir dizi var bilgin varmı değişik bir diziymiş 1 sezon ona başlıcam

Baba şevkin kırılır . velhasıl izleme derim 1 sezon sadece,
dizi yayından kaldırıldı

Son düzenleme:
arkadaşlar şimdi size bir film önereceğim ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
Filmin adı Do-ga-ni altyazı izlemenizi öneririm izleyince buraya gelip yorum yaparsanız sevinirim.

arkadaşlar şimdi size bir film önereceğim ve kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
Filmin adı Do-ga-ni altyazı izlemenizi öneririm izleyince buraya gelip yorum yaparsanız sevinirim.

Daha önceden izledim bilmiyorum sen nasıl buldun ama bana kaliteli bir film gibi gelmedi çok dramatik heleki yanınzda kız arkadaşınzla izlerseniz ağlamaya başlar konusu güzel fakat çekik gözlüler kaliteli film yapamıyor kanısındayım :)

Daha önceden izledim bilmiyorum sen nasıl buldun ama bana kaliteli bir film gibi gelmedi çok dramatik heleki yanınzda kız arkadaşınzla izlerseniz ağlamaya başlar konusu güzel fakat çekik gözlüler kaliteli film yapamıyor kanısındayım :)

bende senin gibi düşünüyorum ama Güney kore hariç

Oldboy
I saw the dewil
do-ga-ni

gibi filmleri imdb top 250 içinde türklerin filmlerni sıralamaya bile almıyorlar
ben bu filmi izleyeli 1 hafta oldu gece bu saatlerde başlamıştım bittiğinde hıçrıka hıçkıra ağladım dramı seven biri olarak tavsiye ederim nasıl beyenmedin onada biraz şaşırdım ama :)

bende senin gibi düşünüyorum ama Güney kore hariç

Oldboy
I saw the dewil
do-ga-ni

gibi filmleri imdb top 250 içinde türklerin filmlerni sıralamaya bile almıyorlar
ben bu filmi izleyeli 1 hafta oldu gece bu saatlerde başlamıştım bittiğinde hıçrıka hıçkıra ağladım dramı seven biri olarak tavsiye ederim nasıl beyenmedin onada biraz şaşırdım ama :)

Dram yerine aksiyon macera polisiye suç filmleri daha çok hoşuma gidiyor sende ağladıysan bilemem artık :)

Dram yerine aksiyon macera polisiye suç filmleri daha çok hoşuma gidiyor sende ağladıysan bilemem artık :)

normal bence çünkü o filmi 10 kişiye izletsen 8 inin gözleri dolar kesin :D

armando sen baya film izliyorsun galiba :) bana bir film önerirmisin ağır olsun ama aksiyon pek sevmiyorum schindlerin listesi gibi varmı bildiğin?

Ağırdan kastın dram ise o konuda pek başarılı değilim

İtalyan işi, hızlı ve öfkeli serisi, misilleme aklıma gelen aksiyon filmleri bunlar fantastik istiyorsan dünya savaşı z, battleship, dejavu korkudan ise Elcin, Marid, Musallat serisi bunlar türk yapımı korku filmi

Ağırdan kastın dram ise o konuda pek başarılı değilim

İtalyan işi, hızlı ve öfkeli serisi, misilleme aklıma gelen aksiyon filmleri bunlar fantastik istiyorsan dünya savaşı z, battleship, dejavu korkudan ise Elcin, Marid, Musallat serisi bunlar türk yapımı korku filmi

bunların bir kaçını izledim bir kaçınıda gördüm ama izlemedim filmde seçiciyim oldboyu izledinmi?

Yorumunu daha yeni gördüm ama filmi bitirdim ilginç bişey zaman geçirmek için izlenebilir sadece :)

geçmiş olsun hacı :D az kaldı dexter bitiyi 8 season 9 uncu bölümdeyim the walking e geçicem umutluyum o zombi dizisinden :D şöyle bi oyun yapmadılar çatur çutur zombi yiyek ya

tflgs.jpg

Genres: Thriller, Biography, Horror

---------------------------------------------------------------

Armado zıpla 19 binler indirmiş :D

sordum soruşturdum gerilmek istiyorsan izle dediler

tfllf.jpg

Genres: Action, Sci Fi, Adventure

Son düzenleme: