Karadeniz Pet

2014 bilezikli 2014 ÜN ilk bombaları geliyor maşallah diyelim (C.AYTAN)

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
2014 ün ilk bombaları 2014 bilezikli yuvalardan yeni atlayacak yavru antrasit ,rainbow,spangle ,tek renk muhabbet kuşu yavrularım ve hobihanemin bazı sakinleri mutlu yıllar dileriz

2h2gis2.jpg

156a537.jpg

beakoj.jpg

2a8rxop.jpg

23kq0kl.jpg

2cwlai8.jpg

343gsw9.jpg

m75eef.jpg

5cnm9e.jpg

23iuhp0.jpg

i36nms.jpg

kocaman bir maşallah diyelim ozaman.bu arada telefon açtığımda senide bir bulabilsek çok güzel olacak.yavrulardan sakla gelicem yanına kısmet olursa

cihan abi sen şehir dışına gönderim yapıyomusun mesela elbistana yapabilirmisin gönderim

orda olmayi cok isterdim . birsürü kucuk kuş vıcık vıcık sesler ne hoş olurdu ...

Chan bey hayırlı olsun yavrularınız çok güzel kaderleride kendileri kadar güzel olur inşaallah

Teşekkürler arkadaşlar burada olmak isteyene herzaman kapımız açık burada olamayana gönlümüz açık mahalesef şehir dışı gönderim yapmıyorum ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:26 --

kocaman bir maşallah diyelim ozaman.bu arada telefon açtığımda senide bir bulabilsek çok güzel olacak.yavrulardan sakla gelicem yanına kısmet olursa

Okan bey
tabii ki buyrun beklerim telefonuma gün içinde bazen cevap veremiyorum işim dolayısıyla fakat bir mesaj veya bir mail attığınızda ivedi olarak size dönüş yapılacaktır. :D

Harika ötesi yine cihan bey masallahhh cok güzeller

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cihan ustam valla diyecek söz konuşacak kelime bulamıyorum. Gerçekten hakkını vererek gönülden iş yapan bir üreticisin. Herşey gönlünce olsun.Hayırlı üretimler.

Maşallah hepsine..

maşaallah...hayırlı üretimleriniz olsun...ALLAH emeklerinizi boşa çıkarmasın...

Maşaallah komşum her şey gönlünce olsun inşaallah

hocam gecerken yoldan benıde alda beraber gıdelım :)

hepsi birbirinden güzel..
Maaşallah Allah nazarlardan saklasın..

Cihan abi en yakın zamanda uğramak istiyorum.Munubus yolundanmı daha yakın yoksa e5 denmi gelmek daha mantıklı abi ?

Cihan abi en yakın zamanda uğramak istiyorum.Munubus yolundanmı daha yakın yoksa e5 denmi gelmek daha mantıklı abi ?

tam olarak nereden geleceksin ona göre tarif edeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

evet muratcım telefonla görüşüp,bir çayını içmeye gidebiliriz.

Okan bey ekibi toplayın bir hafta sonu beklerim