petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2014 Yılbaşı Yarışma Hediyeleri

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    MUHABBETKUSU.COM.TR sitesinin değerli takipçileri hepinize merhabalar,

Malumunuz 2014 yılına girmemize çok az bir zaman kaldı. 2013 OCAK ayında sitemizi açmıştık ve 2014 OCAK ayında 1. yaşımızı kutlamaya hazırlanıyoruz. Hem yeni yılı hemde sitemizin 1. yaşını kutlamak maksadıyla birbirinden güzel etkinlikler yapmayı planlıyoruz. Bu etkinlikler çerçevesinde tabii ki sizleri düşündük ve sizlere çok güzel hediyelerimiz olacak inşAllah :) Bu konuyu erkenden açma nedenim ise sizlerinde görüşlerini almak istememdendir. Sizlerin fikirleri bizler için çok önemli. Yarışmalarımız Allah nasip ederse Aralık ayının ilk haftalarında başlayacak ve 1 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecektir.

1. ye 1 erkek 1 disi ingiliz yavru
    2. ye 1 erkek 1 disi cekoslovak yavru
    3. ye 1 erkek jumbo yavru
    4. ye 25kg bravo yem
    5. ye 500gram mama

1. 2. 3. olanlar 30TL gonderim ucretini odedikten sonra kuslarina sahip olabileceklerdir.

4. olan kisi kargo ucreti odemeyecektir.

5. olan kisi ise sadece 6,5TL kargo ucretini odeyecektir.

2. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

çoğunlukla aktif üyeler katilacak sanırım değilmi...

3. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Yarışmamıza dileyen herkes katılabilecek. Herhangi bir kısıtlama olmayacak.

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    hediye için konuyu baltalıyacaktım ama devamı gelecekmiş umarım o kuş ürünü olur kuşta olursa serkan dayının jumbolarından biri olur yavru umarım. sırf onun için katılırım :D

yarışma içeriği yazmıyormu benmi göremedim hacı

EDİT : Bana kalırsa hediyeler kuş ürünleri üzerine olması gerek sonuçta bunlar üzerinden bu yarışma kazanılıyorsa hediyesinidi kuşlarımız almalı bizim ki sadece zevkk

5. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Henüz yarışma içeriği belli değil kardeşim ayrıca kuş hediyemiz illa ki olacak :)

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet sana katiliyorum ezel ödül bir kuş da olabilir hediye jombo veya başka bir ırktan kuş.

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bende katılıcam :) kusur kalmam hiçbişeyden :D

8. basabas
    Gizli

basabas Guest

bizim teknolojiyle işimiz yokki bu sitede. bence 1 kişi memnun etmek yerine daha fazla kişiyi mubişlerle heycanlandırmak daha yararlı olcak diyorum.teşekkürler . başarılar.

9. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi şu da var, 'herkes' denmiş, 1 mesajı olan üye katılıp kazanırsa diğer üyelerin zoruna gidebilir şahsen benimde zoruma gider :D 50 veya 100 mesajlık sınır olsa faydalı olur gibi geliyor bana.

Bir değil biden fazla yarışma oalcak sanırım. Bir yarışma için bu telefon, diğer yarışma için kuş olacak sanırım ? Veya tek yarışma yapılıp 1.ye bu tel 2.ye kuş vs. gibi şeyler olacak ?
    Merakla bekliyorum, telefonla melefonla işim olmaz ama senin ingilizlerden birini almak için elimden geleni yaparım :D

Önemli olan hilenin bulaşmaması, sanal ortam olduğu için hile kaçınılmaz oluyor :)

Bence diğer hediyeler açıklanmasın, süpriz olsun :)

10. Tuan MAKSEL
    Gizli

Katilimcilara sinir koyarsaniz iyi olur mesaj sayisigibi

11. Aysetursak
    Gizli

:) telefon çok güzel ve büyük bir hediye ama biz kuş severiz :D kuşları, kafesleri, kuş oyuncaklarını severiz :D

12. YASİN AY
    Gizli

YASİN AY Guest

abi valla süper olmuş yaklaşık bende 6aydır felan buradayım mükemmel olacak ama telefon felan olmasın hediye kuş+kuş ürünü yada bi çift kuş kafes felan olabilir tabiki herkesin fikri çok önemli abi ayrıca mesaj sayısı olmamalı ben 6aydır buradayım gereksiz yere yorum yapmadıgım için az mesaj sayım var millet ota da yorum yapıyor boşada yapıyor ..

13. Sinan Özen
    Gizli

Bence de bir çift kuş daha iyi olabilir :D

14. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Arkadaşlar napalım o zaman telefon hediyesini kaldıralım mı ? Kuş ve kuş malzemeleri mi hediye edelim sadece ? Konuya yapılan yorumlar bu yönde olduğundan sormak istedim sadece. Fikirleriniz bizim için çok değerli.

15. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Canlı kuş hediyesi kulağa hoş gelsede il dışına gönderilmesinde zorluklar olabilir.
    Bence yarışma bilgi yarışması yada bakımlı kuş güzellik yarışması şeklinde olursa tecrübeliler öne geçer hobicilerin hiç şansı kalmaz.
    Herkese bir numara verilsin yılbaşı çekilişi gibi yapılsın asil ve iki katı yedek talihliler belirlensin küçük büyük hediyeler sahiplerini bulsun.Kargo ücretlerini kazanan asil talihliler ödesin hediyeleri süresinde kabul etmeyen olursa yedeklerden devam edilsin.
    Böylece kargo ücreti yükü paylaşılmış olur.
    Kuş malzemeleri yemleri mamaları vs. siteye göre daha uygun olur bence.

#15 Duranettin ERAYDIN, 6 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Kasım 2013
  16. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kuş hediyesi yapılması zor gönderim v.s. ama kuş ürünleri mantıklı.

17. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    hobiciler olarak biz kazanamayız kuş olayı olursa :D hele ki ben sondan 1. çıkarım o yüzden yok telefon daha iyi :D

18. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    çok güzel

kuş hediyesi ve kuşla ilgili mama yem olabilir bende varım memnunıyetle katılırım.hatta yavrularım cıkmak uzere yarısma ıcın ıstanbuldayım bır tane hedıye edebılırım.

19. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

söyle birşey olabilir bir çift kuş kafes ve içinde oyuncak olan bir kafes hediye edebilirsiniz admin. şahsen bana cıksa ben telefon yerine bunu isterdim. çok sukur s3 muz var hava atmak gibi olmasin ama. kuş hediye edilirse daha iyi olur diye düşüyorum. sizin üretimlerinizden.

20. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Şöyle yapalım o zaman sizce nasıl olur ? :)

1. 'ye 1 Adet Huawei Asceng G301 Cep Telefonu Hediye Edelim. ( 300 TL Değerinde )

2. 'ye 1 Adet Jumbo Yavru Muhabbet Kuşu ( Kendi Üretimimiz ) + 1 Adet Kafes + Tüm Kafes Aksesuarları + 1 Kg Yem + 500 Gram Mama ( Kendi Özel Ev Yapımımız %100 Doğal ) Hediye Edelim. ( 150 TL Değerinde )

3. 'ye 1 Çift Çekoslovak Yavru Muhabbet ( Kendi Üretimimiz ) + 1 Adet Kafes + Tüm Kafes Aksesuarları + 1 Kg Yem + 500 Gram Mama ( Kendi Özel Ev Yapımımız %100 Doğal ) Hediye Edelim. ( 100 TL Değerinde )

4. 'ye 500 Gram Mama ( Kendi Özel Ev Yapımımız %100 Doğal ) Hediye Edelim. ( 20 TL Değerinde )

5. 'ye Tuncel Altınköprü'nin Yazmış Olduğu Muhabbet Kuşları İsimli Kitaptan 1 Adet Hediye Edelim. Resimdeki Kitap ( http://static.idefix.com/cache/0/270/172489 ) ( 10 TL Değerinde )

Sayfayı Paylaş