Karadeniz Pet

2015 bilezik

stronger67

Meraklı Üye
arkadaşlar 2015 tkf bilezik ihtiyacım var normal muhabbet ve jumbo için elinde fazlalık olupta satan varmıdır ?

Başkasının bileziğini neden takacaksınız anlamadım?
Bir derneğe üye olup kendi bileziklerinizi edinseniz daha iyi değil mi?

küçük bir ilçede oturunca bu tür şeyler biraz sıkıntılı oluyor malesef online üyelik falan varmı diye baktım int. üzerinden istanbuldan bir derneğe üye olabiliyormuyuz

Şimdi başka dernekleri bilmiyorum ancak bizim derneğe uzaktan üye olmak çok kolay.
Derneğe 3 fotoğraf, nufus cüzdan fotokopisi, adres ve telefon numarası ile yıllık 50TL aidatı yolluyorsun.
Bilezik sezonda 4 kez yaptırılıyor. Şu anda 2015'in 4. seferin siparişleri alınmaya başlandı. Ocak ayı sonuna kadar devam edecek sanırım. Bilezikler nisan ortası elinize ulaşır. en az 25tane sipariş veriyorsunuz. Bilezik adet fiyatı 1TL onu da havale yapıyorsun başkanın hesabına. Ödemeli yolluyor bileziklerini. Ayrıca üyelik belgeni de yollarlar.

Şimdi başka dernekleri bilmiyorum ancak bizim derneğe uzaktan üye olmak çok kolay.
Derneğe 3 fotoğraf, nufus cüzdan fotokopisi, adres ve telefon numarası ile yıllık 50TL aidatı yolluyorsun.
Bilezik sezonda 4 kez yaptırılıyor. Şu anda 2015'in 4. seferin siparişleri alınmaya başlandı. Ocak ayı sonuna kadar devam edecek sanırım. Bilezikler nisan ortası elinize ulaşır. en az 25tane sipariş veriyorsunuz. Bilezik adet fiyatı 1TL onu da havale yapıyorsun başkanın hesabına. Ödemeli yolluyor bileziklerini. Ayrıca üyelik belgeni de yollarlar.

nisan sonu çok geç ustam ya. bunun daha kolay bir yolu yok mu. Aslında derneğin yıllık aidatı iyiymiş 50 lira birşey değil ama benim için geç olur

nisan sonu çok geç ustam ya. bunun daha kolay bir yolu yok mu. Aslında derneğin yıllık aidatı iyiymiş 50 lira birşey değil ama benim için geç olur

Başka dernekler belki başka periyotlarda sipariş alıyorlardır. Bir şey diyemeyecem.
Kendi özel bileziğini bastırabilirsin. Bursada bir yapan vardı sanırım. Kaça yapılır kaça gelir bilemiyorum. [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] yaptırmıştı orda diye biliyorum.

jumbolarım şuan yumurtlamak üzere normal muhabbetlerdende 4. yavru yolda onlar için yetişmez yani.sizin dernek sitesi Kıvrık Gagalılar ve Kafes Kuşları Üreticileri Derneği sanırım bi araştırayım üyelik olayını 4 tanecik çiftim var benimde 2 çiftte tık yok diğerlerindende senede alacağım en fazla 20 yavru olur heralde :)

Başka dernekler belki başka periyotlarda sipariş alıyorlardır. Bir şey diyemeyecem.
Kendi özel bileziğini bastırabilirsin. Bursada bir yapan vardı sanırım. Kaça yapılır kaça gelir bilemiyorum. [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] yaptırmıştı orda diye biliyorum.

o zaman [MENTION=1709]MURAT DEMİR[/MENTION] kardeşimize bir seslenelim. derneğe de üye olmaz istiyorum ben bir bakayım ankarada varsa orası daha iyi olur benim için

[MENTION=1709]MURAT DEMİR[/MENTION] beeyyyyyyy

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

yanlış oldu [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] :)

evet facebokda çıkıyor aramaya yazarsanız :)

Son düzenleme:
özür dilerim bende arkadaşa yardımcı olmak için şey yapmıştım :)
bi alakam yok normalde yani

Geri