Karadeniz Pet

2015 Yeni yıl hediye çekilişi sonuçları burada ilan edilecek..

Kazanan arkadaşları tebrik ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yarışmaya katılan tüm yarışmacı arkadaşlara tesekkur eder, hediyelerini kazanan arkadasları tebrik ederim. Bu işte emeği gecen levent acar abimize ayrıca tesekkur ederim. Levent abi benim talihli ankara yeni mahalleden çıktı ne yapcaz !

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Eline emeğine sağlık levent bey.
Herkesin yeni yılını kutlarım.

Tesekkurler. Listede bazi ureticiler de var. Keske ihtiyaci olanlar katilsaydi.

Yunus bey bende sizin çekilişin yedeğiyim,bana çıksa armağan edecektim uzaktayız çünkü

Şans yine gülmedi bize. Kazananlara hayırlı olsun. İnşallah güzel bakacak birilerine gitmiştir yavrular.

Abi keske kuş hediye edecek ildeki arkadaslarimizin yerine gore çekiliş olsaydi. Yani ankaradan serkan abi kazanana kuş hediye ediyo diyelim ozaman ankadadan katılanlari bi torbaya koyup icinden bir kisi secsen. Ayni sekilde istanbul izmir vs. Ildeki arkadaslarida kendi aralarinda bi çekiliş yapsaydin hem herkes içinde hayırlısı olurdu.

Yarışmaya katılan tüm yarışmacı arkadaşlara tesekkur eder, hediyelerini kazanan arkadasları tebrik ederim. Bu işte emeği gecen levent acar abimize ayrıca tesekkur ederim. Levent abi benim talihli ankara yeni mahalleden çıktı ne yapcaz !

Şimdi gösterdiler mesajı,
[MENTION=9192]nixmare[/MENTION]'in hediyesini [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] ayarlasın o zaman. Sen de yedek talihli [MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION]'a verirsin hediyeni ne dersin?

nixmare nicli uyemize ben hediyesini teslim ederim.

Beni arayabilir.

Hayırlısı olsun. Gerçekten çok güzel oldu. Tekrar emeği geçen herkesin emeğine ve yüreğine sağlık.

Kazanan Arkadaşları Tebrik eder...Organize eden [MENTION=12762]levent[/MENTION] abiyede sonsuz Teşekkürler...

Organizasyon harikaydı, heyecanla bekledik ama çıkmadı, çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.