Karadeniz Pet

2015 Yeni yıl hediye çekilişi sonuçları burada ilan edilecek..

Uretci ve 2 den kusu fazla olan katilmasaydi iyi olurdu

Son düzenleme:
Bana zaten çıksaydı hakkımı devredecektim. Hayırlı olsun kazananlara tekrardan. Bence de birdahaki sefere düzenleme olabilir

Benim almaya zamanım yok, elimde de 1 tane 4 aylık dişi var, o yüzden ben hakkımı [MENTION=13866]Erkan DEMİR[/MENTION] kardeşime devrediyorum. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Abi ben Ankarada oturuyorum nasıl olucak

Talihli yarına kadar gelmezse kuş bana geçiyor sanırım:)

Levent abi Yunus Bey'e ulaşamadım bende duruma göre devir edebilirim.

Cihan bey özelden yazışmıştık, kuşunuzun fotosu pazartesi paylaşıyorum, ancak kuşu elden almanız gerekmekte idi, il dışına gönderemiyorum. Levent abi ne yapalım?

Hediye olarak ayırdığım kuşumun resmi aşağıdadır :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Talihli yarına kadar gelmezse kuş bana geçiyor sanırım:)

Nur hanım, şu saate kadar haber gelmedi. Yarın akşama kadar sen ya da bir tanıdığın ulaşırsa gelip kuşu alabilir. Yarın akşam yeni çekiliş yapacağım.

Cihan bey özelden yazışmıştık, kuşunuzun fotosu pazartesi paylaşıyorum, ancak kuşu elden almanız gerekmekte idi, il dışına gönderemiyorum. Levent abi ne yapalım?

Çekilşte çıkan, ya da yedek kazanan, ya da bunların yönlendirdikleri yarın akşama kadar ulaşıp kuşu alamazlarsa yeni çekiliş yapılacak Yunusçum.

Kuşu ihtiyacı olan birine verirseniz sevinirim malum oralara gelemiyoruz:)

Gidip kusu alamayacak olanlar lütfen listeden ismini sildirsin!

Mobilden gönderildi.

Levent bey size yarın bilgi vereceğim

Benim ismimi çekiliş listesinden kaldırabilirsiniz Levent bey

Levent bey listeye sonradan isim yazdırabiliyor muyuz? Büyük ikramiye bana çıkmadı belki bu kuşlar çıkar. :D

Nur hanım, şu saate kadar haber gelmedi. Yarın akşama kadar sen ya da bir tanıdığın ulaşırsa gelip kuşu alabilir. Yarın akşam yeni çekiliş yapacağım.

Çekilşte çıkan, ya da yedek kazanan, ya da bunların yönlendirdikleri yarın akşama kadar ulaşıp kuşu alamazlarsa yeni çekiliş yapılacak Yunusçum.

Tamamdır Levent Abi bana çıkan asıl ve yedek talihliler il dışında elden gelip alamadıkları ve yönlendirdikleri kimse olmadığı için, yeni çekilişle yeni talihlileri bekliyoruz artık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:47 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

Yunus bey bende sizin çekilişin yedeğiyim,bana çıksa armağan edecektim uzaktayız çünkü

Yönderdiğiniz bir kişi olursa hediyede edebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

Levent bey size yarın bilgi vereceğim

Haber bekliyoruz cihan bey bugün içinde yönlendirdiğiniz kimse olmaz ise yeni çekilişle yeni talihlisini bekleyecek, bilginize.

Ben devredilecek kuşlara talibim. elden teslim alabilirim.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] , birkaç gündür ailevi sıkıntılardan foruma girememiştim, Hediyeyi kime veriyorum ben simdi.. Ares16 kullanıcısından herhangi bir mesaj gelmedi henüz, yedek talihliye teslim edeyim mi, yeni bir cekiliş mi yapılacak? Beni bilgilendirirsen sevinirim.

Alamayacak olanlar neden isimlerini yazdırıyorlar ki? Belki başka alabilecek birine çıkacak. Hak yemek oluyor bu bence.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] , birkaç gündür ailevi sıkıntılardan foruma girememiştim, Hediyeyi kime veriyorum ben simdi.. Ares16 kullanıcısından herhangi bir mesaj gelmedi henüz, yedek talihliye teslim edeyim mi, yeni bir cekiliş mi yapılacak? Beni bilgilendirirsen sevinirim.

Vaktim olursa bu akşam yeni çekiliş yapacam kardeşim. Bilgilendiririm seni de..