Karadeniz Pet

2015 Yeni yıl hediye çekilişi sonuçları burada ilan edilecek..

Bugün ödül vesilesiyle Levent Bey ile tanışma fırsatı bulduk.Üretimhanesini de görmüş olduk. :)

Yardımlarından dolayı teşekkürler Levent Abi.
Hayırlı üretimler.

Kazananlara hayırlı olsun ayrıca Kayahan bey çok çok geçmiş olsun

Kayahan Bey' le 11.01.2015 (Pazar günü) kuşunu teslim almak için sözleştik :)

Hayırlı uğurlu olsun..

Uzunca bir süre hediye çekilişi düzenlememek lazım. İnsanlar katıldıkları çekiliş sonuçlarını takip etmiyor.
Bende de kabahat var. Bundan sonra çekiliş organizasyonu olursa, katılacakların bulundukları ili belirtmelerini isteyecem. :)

Hayırlı uğurlu olsun..

Uzunca bir süre hediye çekilişi düzenlememek lazım. İnsanlar katıldıkları çekiliş sonuçlarını takip etmiyor.
Bende de kabahat var. Bundan sonra çekiliş organizasyonu olursa, katılacakların bulundukları ili belirtmelerini isteyecem. :)

Levent bey size katılıyorum, aslında sadece istanbul olsaydı sanırım bu kadar sıkıntı olmazdı!

eyüp alibeyköy de oturuyorum İSKİ nin orda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

Kayahan Nerede Oturuyorsun ?
Alibeyköyde Oturuyorum Kardeşim İĞDAŞ ın Karşısında İskinin Yanında

Levent abim bu güzel organizasyon için sana şahsım adına çok teşekkür ederim minnettarım. Allah razı olsun abim çok sağol. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Hediyem İçin Teşekkür Ediyorum Yunus Kardeşime Allah Razı Olsun Kuşa Cok İyi Bakmış :)

Sıkıldımı gel her zaman beklerim Hüseyin kardeşim.
Yakınız zaten.. :)

Levent Abi Merhaba

2. Talihli Ensar YILMAZ hediyesini almaya geldi mi? Gelmediyse eğer yurtdışından dönünce sana uğrayacağım.

Teşekkürler.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Bey özel mesajınıza bakabilir misiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu çekilişi yapan arkadaşlara bana çıkmamasına rağmen sonsuz teşekkürler, eminim kuşlarını alan arkadaşları çok mutlu etmişlerdir. Yanlız söylemek istediğim bazı şeyler var belki ileriki çekilişlerde aklınızda kalabilir:
- Çekilişi bütün illerin olduğu bir liste yerine il il yaparsanız kuşların alınması, ulaşım ve daha adil bir çekiliş olması bakımından daha faydalı olacaktır.
- Madem bir ikinci çekiliş yapılıyor forumu takip eden çekiliş yapıldıktan sonra sonucuna bakan arkadaşlardan- yorum yapanlardan liste tekrar oluşturulabilirdi. Çünkü kuşların kazananları sanırım sizinle iletişime geçmiyor.
- Sizlerde böyle bir şeyle uzun süre vakit harcamak zorunda değilsiniz yaptığınız çok hoş bir davranış yorumların sadece öneri niteliğindedir iyi akşamlar