Karadeniz Pet

2015 yeni yıl hediyenizi kümesimden seçin.

Levent ACAR

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar Selamlar..
Forumumuzda pek çok arkadaş edindik, bazen keyifli sohbetler oldu bazen de hararetli tartışmalara girdik. Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha yedik, bitiriyoruz. Yeni yıla girerken istedim ki durumu olan olmayan, ihtiyaç sahibi olan olmayan, muhabbet kuşlarına gönül vermiş birkaç arkadaşım sevinsin. Kümesimdeki kuşlardan aşağıda fotoğraflarını paylaşacağım 3 (5) yavruyu sahiplendirmek istiyorum. Yapacağım çekilişe katılmak için konu altına katıldığınızı belirten bir mesaj bırakabilirsiniz. Karışıklığa yol açmamak için lütfen gereğinden fazla mesaj bırakmayalım.

İstanbul dışında ikamet eden arkadaşlarım lütfen üzülmesinler belki bulunduğunuz bölgede üretici (hobici) bir arkadaşım çıkıp hediyeyi üstlenebilir. Çekiliş 31 Aralık akşamı videoya kaydedilerek yapılacak. Becerebilirsem canlı yayın yapmaya çalışırım. Son katılım: 31 Aralık 2014 Saat 20:00

Yarışmaya 10 Aralık 2014'ten önce kayıt olmuş üyeler katılabilecek ve 3 üye kazanacak. İlk gelen aşağıdaki yavrulardan birini seçip götürecek, diğer iki arkadaşın seçim şansı az :)
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Ankara (2), Kütahya ve Eskişehirli arkadaşlara müjde..
Serkan ERKAN' Alıntı:
Levent abi corbada benimde tuzum olsun..Ankara dan kazanan olur ise 1 adet yavru da benden Hediye olsun arkadaslarima..

Saygilarimla.

Guzel dusunmussun abim bende eskisehir ve kutahyadaki arkadaslarimiza bir kus hediye edebilirim

Levent abi,

Çekilişi 4 yavru kuş olarak düzeltelim, senin yaptığın çekilişle 4. kişiye yavru kuş benden.. insanlar faydalansın.

Böyle bir organizasyon düzenlediğin için tebrik ederim Levent Bey, çekilişe katılan arkadaşlarıma da bol şans dilerim. Bizimde çorbada tuzumuz olsun bir kuşta benden :)

Levent abi biliyorsun Eskişehir'e taşındım kümesi yeniden kuruyorum.
Yavru henüz yok ancak 1 tane yeşil yerli erkek kuşum var 1 aylık. Bende Eskişehir'den bir arkadaşa çekilişle verebilirim.

Çekilişe katılmıyorum.
Güzel düşünmüşsünüz Levent bey, 2015'e güzel bi organizasyonla girelim forum olarak.
Ankara'dan kazanan olursa bende bir yavru verebilirim.
Çorbada bizimde tuzumuz olsun.

Son düzenleme:
Güzel bir kampanya , elinize sağlık levent usta. Kampanya madde ekleyebilirseniz daha iyi olur mesela üretici veya elinde çifti olanlar katılmasın , 20 yaş altı insanlara verilsin gibi . Çünkü 20 yaş altı insanlar hala baba eline bakıyor , baba eline bakmayan insanlar para vermeden alınan eşyanın veya canlının kıymetini bilmezler . İnşallah ihtiyaç sahibi birilerine gider. :) Sağlıcakla büyürler inşallah.

Hayirlisi olsun insallah. Gercekten guzel kuslar. Bozo nun da dedigi gibi yine de bir sinirlama koyun bence de. Sonra yavrucaklar arada heba oluyor ve hepimiz uzuluyoruz. Bu arada ben kesinlikle ilk adayim :)

Ah istanbul istanbul olali, istanbul ve yakin cevredeki arkadaslara bol sans dilerim, levent bey'i de böyle bir organizasyon planladığı icin tebrik ediyorum.

İnşallah Şans Bana Güler Ve Yavru Benim Olur Allahın İzniyLe :)

Öğrenci arkadaşlar için olursa daha iyi olur tebrik ediyorum ince düşünceniz nediyle

yeni yıla böyle güzel bir hediye ile girmek çok güzel olacaktır kazananları şimdiden tebrik ederim.bende katılıyorum

Tebrik Ederim Levent Abi...

hayırlı çekilişler. umarım elinde heba olacak birilerine gitmez yavrular.

Son düzenleme:
Katilan arkadaslara bol sans.

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

Kuşlar fotoğrafta süper duruyorlar.ÖZellikle ilk fotoğraftaki çok güzelmiş. Diğerleri de çok güzel =))
Maraştan da çıksa bir patron da dese keşke ben de veriyorum diye.
Organizasyon için tebrikler.

Son düzenleme:
Tebrikler Levent bey. İnşallah kuşun kıymetini bilecek bir arkadaşa gider.

Sansim yaver giderse bende katiliyorum

bende isterim.

benim çiftin yavrulayacağı yok :)