Karadeniz Pet

2015 yeni yıl hediyenizi kümesimden seçin.

Bende katılayım Levent bey çıkarsa hediye edeceğim:)

Çekilişe bende Katılıyorum Levent bey bu güzel ve duyarlı düşünceniz için teşekkür ederiz.

Bende katılmak isterim.Ayrıca tebrik ederim ince düşünceniz için.

Tebrik ederim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Bey, ne güzel düşünmüşsünüz.
Ayrıca [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] ve [MENTION=6907]Yunus Köprübaşı[/MENTION] kardeşlerimi de verdikleri destekten dolayı tebrik ederim.
Paylaşımlarınızla, yaptııklarınızla bu hobinin daha da sevilmesine vesile oluyorsunuz.
Ben çekilişe katılmayacağım, sadece desteklerimi bildirmek için yazıyorum.
Umarım ilgilenecek, çok iyi bakacak arkadaşların olur bu yavrular.
Saygılar, iyi geceler...

Levent Bey benide eklerseniz sevinirim.Bu org. için teşekkürler.

Levent abi nasılsın siteyi çok özledim şafak 126 bende katılıyorum çekilişe Sarıkamıştan tüm siteye selamlar =)

bende katılmak istiyorum

Adapazarına gelebilirsen, oraya getirebilirim. :)

Nasibimizde varsa çıkar ise Adapazarı benim memlekete yakın gelmek isterim ama benim yaş daha küçük 16 yaşındayım okuyorum ailem izin vermeyebilir .Artık nasibimde var ise olur inşallah Levent abicim iyi günler.

Çok güzel bir iş yapıyorsunuz gerçekten tebrik ederim. Ben de çekilişe katılmak isterim.
20 yaşında üniversite öğrencisiyim bir tane 5 aylık erkek mubişim var. Tüm hayatım o oldu. İstanbul'da ikamet ediyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar bende Ankaradan yarismaya katiliyorum. Dunya tatlisi disi bir kusum var ona es olsun diye bir kusum daha olsun istiyorum, insallah yeni mubis benim hediyem olur :)

bende izmirden katılıyorum

abilerim bende katılmak istiyorum yavru kuşa ihtiyacım var zaten