Karadeniz Pet

2016 sezonuna hazırız :)

Maşallah.
Bereketli ve bol üretimleriniz olsun.
Tüyleri kadar yavruları olur İnşallah.

[MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] Maşallah. Gayet hazırsın Ercan. Hepsi pırıl pırıl ve çok güzeller. Bol bol ve sağlıklı yavrular alırsın inşallah.

Masallah ustam. .Valla hepsi birbirinden guzel. .Allah nazarlardan saklasin. .

Maşallah Çok Tatlılar

satıyormusunuz satmıyormusunuz anlamadım

satıyormusunuz satmıyormusunuz anlamadım

Neyi anlamadın ? Satılık mı yazıyor ? Hayır. Ilanlar kısmında mı ? Hayır. Fiyat Belirtilmiş mi ? Hayır. Neyi anlamaya çalışıyorsun ?

Neyi anlamadın ? Satılık mı yazıyor ? Hayır. Ilanlar kısmında mı ? Hayır. Fiyat Belirtilmiş mi ? Hayır. Neyi anlamaya çalışıyorsun ?

Garip garip konuşmanıza gerek yok ben ticaretci değilim zaten evimde beslemek için 2 haftadır kuş arıyorum ve özel olmasını istiyorum bu sitedeki mesaj sayıma bak bakayım forumlarda takılır gibi bi halim mi var merak ettim sordum.

Garip garip konuşmanıza gerek yok ben ticaretci değilim zaten evimde beslemek için 2 haftadır kuş arıyorum ve özel olmasını istiyorum bu sitedeki mesaj sayıma bak bakayım forumlarda takılır gibi bi halim mi var merak ettim sordum.

Garipliği sen yapıyorsun. Satılık mı dedin hayır dedim

Satılık mı satılık değil mi anlamadım yazmışsın. Satılık olsa neden satmıyorum diyeyim bunun anlaşılmayan tarafı ne ? Bir kendine bak bence.

2 haftadır kuş arıyorsan satılık kuşlar Bölümü'nde bir sürü ilan var. Orada ercan Uçar'ın Levent acarın ilanları var. Oraya bak

Garipliği sen yapıyorsun. Satılık mı dedin hayır dedim

Satılık mı satılık değil mi anlamadım yazmışsın. Satılık olsa neden satmıyorum diyeyim bunun anlaşılmayan tarafı ne ? Bir kendine bak bence.

2 haftadır kuş arıyorsan satılık kuşlar Bölümü'nde bir sürü ilan var. Orada ercan Uçar'ın Levent acarın ilanları var. Oraya bak

Satmıyorum yazınızı görmedim. Allah size ve kuşlarınıza sağlıklı ömür versin.