Karadeniz Pet

2016 Yarışmamız Başladı - HOBİPET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hobipet yarışmasına katılıyorum.

Hobipet yarışmasına katılıyorum.

Hobipet yarışmasına katılıyorum

Hobipet yarışmasına katılıyorum

YARIŞMAMIZIN KAZANANI

[YOUTUBE]Q6vK8UexC_c[/YOUTUBE]

ASİL TALİHLİ

1. VELİ İNCİ

YEDEK TALİHLİ

1. ALİ İSMAİL ERTAŞ​

Kazanan kisiyi tebrik ederiz. Kazanamayanlar uzulmesinler bundan boyle her ay duzenli bir sekilde HOBİPET firmasinin sponsorlugunda yarismalarimiz olacaktir. Yogun ilgiden dolayi hepinize cok tesekkur ederiz. Yarismamiza katilan herkese tesekkurler.

Kazanan kisi en gec 3 is gunu icerisinde bana ozel mesaj ile AD-SOYAD, ADRES BILGISI, TELEFON NUMARASI yazip yollasin ki biran evvel hediyelerini kargolatalim :) 3 is gunu icerisinde donus yapmayan asil talihlinin hakki yedek talihliye gecer.

HOBİPET firmasina sponsorluklarindan dolayi tesekkurlerimizi sunuyoruz.

Emeği geçen herkezi tebrik ederim..
Kazananı da ayrıca tebrik ederim..

hehehe yedek talihli olmuşum. ömrümde ilk kez birşey kazandım onda da yedeğim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi dedim sana ben şansızım diye

hehehe yedek talihli olmuşum. ömrümde ilk kez birşey kazandım onda da yedeğim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi dedim sana ben şansızım diye

Ya Alicim.. Senin ihtiyacın mı var.. Boş ver. İhtiyacı olan arkadaşlar kazansın. Öğrenci arkadaşlar var forumda kıt kanaat can yoldaşı besliyorlar. Onlar katılsınlar, alsınlar ödülleri.

Son düzenleme:
Ya Alicim.. Senin ihtiyacın mı var.. Boş ver. İhtiyacı olan arkadaşlar kazansın. Öğrenci arkadaşlar var forumda kıt kanaat can yoldaşı besliyorlar. Onlar katılsınlar, alsınlar ödülleri.

Abi bir hediye kazandım diye mutlu olacaktım. hemen vurdun abaya sopayı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri